اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
84701
1400/12/18 11:31

سود سهام عدالت کی واریز می‌شود؟

پیگیری‌ها نشان می‌‌دهد که به احتمال زیاد واریز سود سهام عدالت در روزهای ابتدایی هفته آینده موکول می‌شود.

روابط عمومی سازمان بورس با انتشار پستی در توئیتر اعلام کرد که ۹۶ درصد از سود سهام عدالت وصول شده است. همچنین گفته شد که فردا لیست شماره حساب سهامداران برای واریز سود برای بانک‌ها ارسال می‌شود.

اما پیگیری‌های تجارت‌نیوز از شرکت سپرده گذاری مرکزی نشان می‌دهد که به احتمال زیاد لیست سهامداران فردا به بانک نمی‌رود. چرا که دو شرکت حاضر در سبد سهام عدالت در واریز سود خود نواقصی دارند. این شرکت‌ها گفته‌اند که این کسری سود را فردا به حساب شرکت سپرده‌گذاری مرکزی واریز می‌کنند.

بنابراین تا زمانی که دو شرکت پالایش نفت بندر عباس و پالایش تبریز کسری سود خود را تامین کند، لیست سهامداران به بانک ارسال نمی‌شود. اگر این مابقی سود فردا به حساب شرکت سپرده گذاری مرکزی واریز شود، لیست سهامداران احتمالا شنبه یا یکشنبه به بانک‌ها ارسال می‌شود.

در واقع سهامداران باید در روزهای ابتدایی هفته آینده منتظر دریافت سود باشند.

همچنین دو شرکت دیگر اصلا سودی را به حساب سپرده‌گذاری مرکزی واریز نکرده‌اند، این دو شرکت مخابرات و سیمان دشتستان هستند. این دو شرکت در سال گذشته نیز سودی پرداخت نکردند.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.