اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
84749
1400/12/20 18:30

درخواست‌های عجیب حسن عباسی از تیم مذاکره کننده!

تئوریسین انقلابی گفت : هنگامی که غرب این چنین بدهکاری دارد و ملت ایران به دلیل قطع ارتباط شأن با تبادلات اقتصادی جهانی جایی در بین بدهکاران ندارد، امروز باید دانست که روز امتیاز گرفتن از غرب فرارسیده است.

به گزارش اصلاحات‌پرس، آئین معنوی دومین سالگرد عروج شهید محمد شعبانی، شهید جهاد تبیین با حضور گسترده مردم شهید پرور شهرستان شاهرود و مقامات کشوری و لشکری برگزار شد.

حسن عباسی مدیر اندیشکده یقین یکی از  مهمان ویژه این مراسم است که پس از سخنرانی سردار حسن زاده و همچنین مداحی که از ویژگی‌های شهید شعبانی و مجاهدت‌هایش در آمل و غائله منافقان و براندازان و مسائل حوزه امنیتی گفت، پشت تریبون قرار می‌گیرد تا سخنرانی پرشور خود را آغاز کند، سخنرانی که در میانه‌اش و در دو مقطع تکبیر مردم فضای حسینیه مدرسه قلعه را پر می‌کند و این به عباسی نیز فرصتی می‌دهد تا گلویی تازه کند.

مهر در ادامه نوشت: این تئوریسین انقلاب اسلامی صحبت‌های خود را از وصیت نامه شهید شعبانی و آنجا که می‌گوید ما بهترین مردم را از دوران پیامبر (ص) داریم آغاز می‌کند و می‌گوید: حتی انبیا هم فرصت حکومت مانند این چهار دهه انقلاب اسلامی نداشتند لذا امروز جهان آماده ظهور حضرت ولی عصر (عج) می‌شود.

عباسی می‌افزاید: ما باید این اشتباه را کنار بگذاریم که شاید حضرت این جمعه بیایند ما منتظر هستیم که از بین ما برخیزند و ظاهر شوند ما منتظر آمدن نیستیم ما منتظر ظهور هستیم زیرا آنچه در انقلاب اسلامی و محور مقاومت رقم خورده اینها به واسطه وجود نازنین امام زمان (عج) است از سوی دیگر هیچ پیامبر و هیچ امامی این تعداد مؤمن که حتی امروز در یک کنگره شهدا در یک شهرستان شاهرود گردهم آمده‌اند را هم نداشتند.

وی خیلی زود به مقوله مذاکرات نیز اشاره می‌کند و می‌افزاید: دولت آمریکا ۳۰ هزار میلیارد دلار بدهی دارد و روز به روز این بدهی بالاتر نیز می‌رود دومین کشور از لحاظ بدهی ژاپن با ۱۴.۷ تریلیون دلار است و در یک ماه آینده به ۱۵ تریلیون دلار می‌رسد لذا اقتصاد این کشورها نابود شده است از سوی دیگر اتحادیه اروپا ۳۰ تریلیون دلار بدهکاری دارند که اندازه آمریکا است.

این اندیشمند بیان می‌کند: اروپا و آمریکا اصلاً امکان جنگ گسترده با هیچ کشوری را ندارند و آنانی که می‌گفتند سایه جنگ را از سر کشور کنار زدیم باید بدانند که سایه جنگ از سوی توانمندی یک انسان حکیم و یک عامل روشن بین که اجازه سو استفاده به دشمن نمی‌دهد و مردمی که به دشواری مشکلات را تحمل کردند کنار زده شد نه مذاکرات؛

عباسی بیان می‌کند: امروز شاهد ۱۵ روز جنگ روسیه با غرب بر سر اوکراین هستیم آن هم جنگی که همه مردم اوکراین را فراری داد و نشان داده شد که این مردم مثل ملت ما نیستند که ایستادند و یک وجب از خاک کشورشان را ندادند.

وی با بیان اینکه جنگ بین شرق و غرب فقط یک برنده دارد و آن هم ایران اسلامی است، می‌گوید: هنگامی که غرب این چنین بدهکاری دارد و ملت ایران به دلیل قطع ارتباط شأن با تبادلات اقتصادی جهانی جایی در بین بدهکاران ندارد، امروز باید دانست که روز امتیاز گرفتن از غرب فرارسیده است.

مدیر اندیشکده یقین، شش مورد درخواست‌های ایران از غرب را نیز اینگونه مطرح می‌کند: امروز روزی نیست که ما بگوییم لطفاً تحریم‌ها را بردارید امروز نفتی که ما می‌فروشیم از قبل برجام بیشتر است و همه دیدند که در برابر جهانیان سال گذشته ۱۲ هزار کیلومتر سوپر تانکرهای ایران اسلامی نفت را به ونزوئلا بردیم و نه ترامپ و نه بایدن هیچ غلطی نتوانستند کنند اینها همه حکایت از این دارد که چهره بین‌الملل عوض شده است لذا ملت ایران امروز باید بر روی میز مذاکره فهرست بلند بالای مطالبات خودش را بگذارد.

عباسی می‌افزاید: در رأس این فهرست این است که ما باید کاخ سفید را به حسینیه بدل کنیم دوم بر سر زنان شأن حجاب می‌کنیم سوم کلیات دین اسلام را می‌بایست بپذیرند، چهارم قانون همجنس بازی را باید ملغی کنند، پنجم سیستم فساد را باید جمع کنند، شش اینکه امسال فرانسه تصویب کرد که محارم حتی بتوانند با هم ازدواج کنند به شرط اینکه بیش از ۱۵ سال داشته باشند باید ملغی شود زیرا جمهوری اسلامی ایران این انحطاط اخلاقی و فساد را بر نمی‌تابد.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.