اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
84787
1400/12/22 08:59

واکنش شدید بازار به یک خبر مهم از مذاکرات وین

در بازار ارز تهران و در میان معامله گران دلار شنبه 21 اسفند 1400 خبر توقف مذاکرات هسته ای برجسته بود. این خبر یک ضربه به بازار ارز و طلا وارد کرد و قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت طلا ارایش صعودی به خود گرفت.

در بازار ارز تهران و در میان  معامله گران دلار شنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۰  خبر توقف مذاکرات هسته ای برجسته بود. این خبر یک ضربه به بازار ارز و طلا وارد کرد وقیمت دلار، قیمت سکه و قیمت طلا  ارایش صعودی به خود گرفت. نرخ دلار شنبه از کانال ۲۶ هزار تومان عبور کرد. قیمت دلار دیروز ۴۲۰ تومان از عصر روز پنجشنبه گذشته بالا تر بود و با ۲۶ هزار و ۲۴۰ تومان معامله شد. در بازار متشکل ارزی هم قیمت دلار با ۹۷ تومان رشد بر روی ۲۴ هزار  و ۴۷۲ تومان قرار گرفت.  

قیمت درهم بالا رفت

نرخ حواله درهم در بازار ارز شنبه بالا رفت. قیمت درهم در بازار شنبه با ۶۰ تومان بالا رفت  و با ۷ هزر و ۸۰ تومان معامله شد. با ضرب کردن قیمت درهم در نرخ تبدیل درهم به دلار (۳.۶۷۳) عدد ۲۶ هزار تومان به دست می‌آمد که نسبت به قیمت دلار در بازار پایین تر بود.

قیمت سکه صعود کرد 

قیمت اونس طلا در بازاردیروز نوسان چندانی نداشت و با ۱۹۹۱ دلار معامله شد اما در بازار داخلی ایران همزمان با صعود دلار،  قیمت طلا و سکه افزایش یافت.  قیمت طلا ۱۸ عیار عصر  دیروز با ۱ میلیون و ۲۲۵ هزار  تومان مبادله شد که نسبت به ۲ روز پیش رشد ۴ هزار و ۴۰۰ تومانی را نشان می دهد. قیمت سکه هم دیروز با ۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان معامله شود. با احتساب قیمت ۲۶ هزار و ۲۴۰ تومان برای دلار، اندازه قیمت واقعی سکه ۱۲ میلیون و ۲۹۹ هزار تومان به دست آمد. و اندازه حباب سکه  هم و ۰.۸۲  درصد بود.  


منبع خبر : اقتصادنیوز
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.