اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
86033
1401/01/07 09:17

حمله خبرگزاری دولت به نماینده پیگیر استیضاح

ایرنا درباره نماینده‌ای که به دنبال استیضاح وزیر صمت است، نوشت: این نماینده انتظار داشت که وزیر صمت طی شش ماه این مشکلات را حل و فصل کند. بنابراین طرح استیضاح وزیر صمت به بهانه خودرو قابل قبول نیست.

به گزارش اصلاحات‌پرس، خبرگزاری دولت در یادداشتی نوشت: طی یکی دو روز گذشته، خبر استیضاح وزیر صمت در حالی به تیتر خبری رسانه‌ها، به ویژه رسانه‌های ضد انقلاب تبدیل شده که می‌توان رد پای یکی از نمایندگان مجلس را در برجسته شدن ماجرا به خوبی مشاهده کرد.

یکی از نکات قابل توجه در این باره این است که حواشی درخواست خودرو شاسی بلند به جای دنا پلاس توسط همین نماینده مطرح شده بود و هنوز از فضای رسانه‌ای کشور کم رنگ نشده است.
نقطه اتکای نماینده مورد نظر در پیگیری طرح استیضاح وزیر صمت، صنعت خودرویی است که شرایط سخت امروزش میراث سالها بی مسئولیتی عده ای و نتیجه نداشتن یک برنامه راهبردی بلند مدت به همراه نفوذ عده‌ای سودجو در ارکان آن و مرکز تقابل گاه و بیگاه نمایندگان با همه سکانداران وزارت صمت در سال‌های متمادی بوده است.

این نماینده انتظار داشت که وزیر صمت طی شش ماه این مشکلات را حل و فصل کند. بنابراین طرح استیضاح وزیر صمت به بهانه خودرو قابل قبول نیست. وگرنه فاطمی امین برنامه خود برای رفع مشکل خودرو را ارائه کرده و در حال اجرا است.

بخش اعظم این برنامه برای سال ۱۴۰۱ و سال‌های بعد است. منطقی نیست که از همین الآن به بهانه خودرو موضوع استیضاح پیش کشیده شود. این موضوع گواه دیگری است بر منفعت طلبی شخصی نماینده مورد نظر در طرح استیضاح وزیر صمت.
 

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.