اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
86146
1401/01/15 09:37

بازگشت نوراللهی به پرسپولیس منتفی است

فرارو نوشت: برخلاف اخبار قبلی، شایعات مربوط به بازگشت احمد نوراللهی به پرسپولیس چندان درست از آب درنیامده است.

به گزارش اصلاحات پرس، پرسپولیس بعد از جدایی احمد نوراللهی و رفتنش به شباب الاهلی امارات با علامت سوال‌های زیادی در میانه میدان روبرو شده است. این تیم اگرچه با هزینه‌ای تقریبا زیاد رضا اسدی را از اتریش به تهران کشاند تا جای خالی نوراللهی را پر کند، ولی هرگز در این پروژه موفق ظاهر نشد. به گزارش فرارو، عدم توفیق هافبک‌های پرسپولیس در میانه میدان و پرکردن جای خالی نوراللهی باعث به وجود آمدن این شایعه شد که ستاره سرشناس در فصل پیش رو دوباره به تهران برمی گردد و پیراهن پرسپولیس را به تن می‌کند.

با این وجود، اما به نظر می‌رسد مسئولان باشگاه اماراتی قصدی برای جدایی از نوراللهی ندارند و تمدید قرارداد او را در دستور کار گذاشته اند. در همین رابطه سایت «الکره الامارتیه» درباره آینده احمد نوراللهی نوشت: «گزارش‌ها حاکی از آن است مسئولان باشگاه شباب الاهلی با احمد نوراللهی به توافق رسیدند تا قرارداد این بازیکن را تمدید کنند»؛ بنابراین از حالا می‌توانیم او را یکی از بازیکنان الاهلی در فصل بعد بدانیم. ضمن اینکه بازگشت نوراللهی به پرسپولیس که سوژه داغ صفحه‌های هواداری این تیم در فضای مجازی است نیز منتفی خواهد شد.

کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.