اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
87246
1401/01/18 09:37

یحیی گل‌محمدی از پرسپولیس جدا می شود؟

خبرورزشی نوشت: به نظر می‌رسد برخلاف اخبار و شایعات مطرح شده باشگاه پرسپولیس هیچ برنامه‌ای برای کنار گذاشتن یحیی گل‌محمدی نداشته باشد.

به گزارش اصلاحات پرس، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از تساوی تیمش مقابل تیم هوادار در خصوص اینکه آیا حمایت از یحیی گل‌محمدی ادامه دارد، گفت: «چرا حمایت نکنیم؟ وقتی یک مربی بهترین مربی ایران و آسیا است مگر می‌شود از او حمایت نکنیم؟»

 شاید برخی‌ها بپرسند پس شایعه مذاکره با علی کریمی، مهدی تارتایا محمد ربیعی از کجا نشأت گرفته است؟ یک منبع آگاه و مطلع خبر داد که حق با رضا درویش است. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس آگاهانه چنین حرفی زده و برنامه‌ای برای کنار گذاشتن یحیی گل‌محمدی ندارد. چرا؟

یکی از دلایل حمایت ویژه رضا درویش و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از یحیی گل‌محمدی نداشتن گزینه ایرانی مناسب به جای یحیی گل‌محمدی است. افشین قطبی هم که به نوعی ایرانی محسوب می‌شود و درسال‌های اخیر نتوانسته است به عنوان سرمربی نتایج خوبی کسب کند.

از سوی دیگر مطرح شدن اسامی مورد اشاره در فضای مجازی و رسانه‌ها واکنش منفی هواداران پرسپولیس را به دنبال داشته است.پرسپولیسی‌ها به هیچ عنوان روی خوش به گزینه‌های جانشینی یحیی گل‌محمدی حتی علی کریمی نشان نداده اند!

البته مدیرعامل پرسپولیس بنابر گفته محمود خوردبین و نزدیکانش هرگز مذاکره‌ای با سایر مربیان برای جانشینی یحیی گل‌محمدی انجام نداده و قصد دارد حداقل تا پایان فصل با این مربی ادامه دهد.

از سوی دیگر بد نیست یادآوری کنیم؛ ۱۷ مهر ماه سال گذشته سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس قرارداد خود را برای دو فصل دیگر با این باشگاه تمدید کرد. گل‌محمدی تا پایان این فصل با باشگاه پرسپولیس قرارداد داشت و به صورت قطعی، سرمربی سرخپوشان پایتخت در لیگ بیست‌ویکم است اما با تصمیم مجید صدری سرپرست سابق سرخپوشان تهرانی، قراردادش به مدت ۲ فصل دیگر تمدید شد.

او بر اساس این قرارداد تا پایان لیگ بیست و سوم سرمربی پرسپولیس است اما باید منتظر ماند و دید این همکاری به چه صورتی ادامه پیدا خواهد کرد؟

کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.