اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
87284
1401/01/20 09:17

پاسخ عجیب درویش به بازیکن پیشین پرسپولیس

فارس نوشت: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پاسخ عجیبی به مدافع پیشین این باشگاه برای دریافت مطالباتش داده است.

به گزارش اصلاحات پرس، محمد انصاری بازیکن پیشین تیم پرسپولیس با وجود جدایی از این باشگاه و تلاش‌هایی که برای دریافت مطالباتش از پرسپولیس داشت، اما هنوز نتوانسته حساب خود را با این باشگاه تسویه کند. انصاری از سال ۱۳۹۴ تا سال ۱۳۹۹ مبلغی در حدود ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از پرسپولیس طلب دارد که البته در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد این پول را جهت صرف امور خیریه به یک موسسه خیریه پرداخت خواهد کرد.

انصاری که با وجود تلاش‌های زیاد هنوز موفق به تسویه حساب با باشگاه سابق خود نشده، در جریان دیدار پرسپولیس و مس رفسنجان که در اسفندماه سال گذشته برگزار شد، با رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس دیدار کرد و پیگیر دریافت مطالبات خود شد. مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این موضوع به انصاری گفته: «دعا کن هرچه زودتر برجام امضاء شود تا با آزاد شدن پول‌های کشور ما هم بتوانیم طلب تو را بدهیم!»

این پاسخ عجیب از سوی درویش به انصاری در حالی داده شده که این بازیکن می‌تواند با شکایت از پرسپولیس به AFC مطالبات خود را به صورت کامل دریافت کند.

گفتنی است؛ در صورت امضای یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس به جهت بند رضایت مربی، مطالبات انصاری از پرسپولیس ۳ میلیارد تومان خواهد شد که در صورت پرداخت این باشگاه به بازیکن پیشین خودش، این پول صرف امور خیریه می‌شود.

کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.