اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
87429
1401/01/24 08:30

قتل پسردایی با شلیک گلوله

ایران نوشت: پسر جوان ( و همدستانش) که به خانه دایی خود رفته و در جریان یک درگیری شدید پسر دایی‌اش را با شلیک گلوله به قتل رسانده، تحت تعقیب قرار گرفتند.

به گزارش اصلاحات پرس، شامگاه یکشنبه 21فروردین درگیری خونینی در خیابان زمزم، مقابل خانه‌ای رخ داد. به‌دنبال گزارش این درگیری بلافاصله مأموران کلانتری 161 ابوذر راهی محل شده و در نخستین بررسی‌ها مشخص شد پسر 25 ساله‌ای هر دو پایش با شلیک گلوله زخمی و پدر او نیز از ناحیه دست با قمه مصدوم شده است که با کمک عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

تلاش کادر درمان برای نجات پسر 25 ساله به نام هاشم ادامه داشت اما وی ساعاتی بعد به علت شدت جراحات و خونریزی جان خود را از دست داد. بدین ترتیب گزارش مرگ پسر جوان به بازپرس محمدرضا صاحب جمعی اعلام و تحقیقات در این خصوص آغاز شد.

در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که مقتول با پسرعمه‌اش اختلاف داشته و شب حادثه پسرعمه هاشم به همراه چندین نفر از دوستانش به مقابل خانه وی در خیابان زمزم رفته‌اند و درگیری بین پسرعمه و پسر دایی آغاز شده است. در این میان پسرعمه هاشم با کلت کمری که به همراه داشت به پاهای هاشم شلیک کرده و دوست او نیز پدر هاشم را از ناحیه دست با قمه مصدوم کرده است.
متهمان اقدام به فرار کرده و تحقیقات به دستور بازپرس جنایی برای دستگیری عاملان تیراندازی مرگبار ادامه دارد.

کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.