اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
87605
1401/01/29 16:08

«شستا» در تسخیر جبهه پایداری!

میرهاشم موسوی، ابراهیم بازیان را به عنوان سرپرست شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) منصوب کرد.

به گزارش اصلاحات‌پرس به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر میرهاشم موسوی، ابراهیم بازیان را به عنوان سرپرست شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) منصوب شد.

در حکم صادر شده توسط میرهاشم موسوی آمده است؛

جناب آقای ابراهیم بازیان

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد (ص)

با عنایت به بند 1 دوهزارونوزدهمین جلسه مکرر 25 اسفند 1400 هیئت مدیره سازمان در چارچوب بند “چ” ماده 12 اساسنامه سازمان و با رعایت و استناد به دویست و پنجاه و سومین مصوبه مورخ 24 اسفند 1400 هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی، جنابعالی تا طی شدن تشریفات معمول صدور حکم قطعی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی منصوب می‌شوید. از درگاه خداوند منان توفیقات روزافزون جنابعالی را در انجام شایسته تکالیف در جهت تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با رویکرد “تحول”، “عدالت” و “اعتماد افزایی” و ذیل حکمرانی تامین اجتماعی در دولت مردمی سیزدهم مسألت می‌نمایم.

ابراهیم بازیان دارای مدرک مهندسی عمران از دانشگاه تبریز و دانش آموخته مطقع کارشناسی ارشد و دکترا مدیریت راهبردی است؛ پیش از این دارای سوابقی نظیر شهرداری ارومیه، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری خانه‌سازی ایران، مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره مجتمع اقتصادی، رئیس هیئت مدیره شرکت پیشتازان مسکن سخا، بوده و در تعدادی از شرکت‌ها و مجموعه‌های اقتصادی به عنوان عضو هیئت‌مدیره و یا مشاور فعالیت داشته است.

گفتنی است که ابراهیم بازیان مورد حمایت جبهه پایداری است. او عضو موسس و شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز نیز بوده است.


 

کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.