اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
87648
1401/01/30 17:13

پرونده فرهاد مجیدی در کمیته اخلاق

مهر نوشت: عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: پرونده شکایت کمیته داوران فدراسیون از فرهاد مجیدی و استقلال هم به کمیته اخلاق ارجاع شده است.

به گزارش اصلاحات پرس، اظهارات فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال بعد از باخت به نساجی در جام حذفی در مورد یکی از کارشناسان داوری، با واکنش کمیته داوران فدراسیون فوتبال مواجه شد.

کمیته داوران در حمایت از کارشناس خود، از استقلال و مجیدی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرد و در طرف مقابل، باشگاه استقلال هم از یکی از اعضای کمیته داوران به کمیته اخلاق شکایت کرد.

این در حالی است که حالا به گفته رضا جاودانی یکی از اعضای کمیته انضباطی، پرونده شکایت به مجیدی هم به کمیته اخلاق ارجاع شده است تا سرنوشت آن مشخص شود.

جاودانی در این خصوص گفت: نمی‌توانم درباره این شکایت‌ها خیلی توضیح بدهم. شکایت طرفین از هم مطرح شده است و باید ببینیم چه می‌شود. هنوز تصمیم گیری صورت نگرفته است.

وی افزود: یک بخش از طرح دعوا در کمیته اخلاق بوده و یک بخش در کمیته انضباطی. این پرونده‌ها باید یکی شود. اصل رسیدگی با کمیته انضباطی است.

جاودانی تاکید کرد: پرونده‌ای که قرار بود در کمیته انضباطی تشکیل شود هم به کمیته اخلاق ارجاع داده شد. اگر آنجا عدم صلاحیت رسیدگی بدهند، به کمیته انضباطی می‌آید و ما بررسی می‌کنیم. فعلاً اتفاق خاصی نیفتاده است.

کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.