اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
87656
1401/01/31 09:56

سفر خانواده قالیباف به ترکیه برای خرید سیسمونی!

یک فعال سیاسی با انتشار تصاویری افشا کرد که دختر و همسر قالیباف، رئیس مجلس یازدهم برای خرید سیسمونی به ترکیه سفر کرده‌اند!

به گزارش اصلاحات‌پرس، وحید اشتری فعال عدالتخواه در توئیتی نوشت: «چند تا از مسافران استانبول یک سری فیلم و عکس از یک خانواده چادری (در پروازهای ترکیه خیلی مرسوم نیست) فرستاده‌اند که امروز بخاطر حجم بالای بار با متصدی کانتر به مشکل خورده‌اند و بعد با رفتار عوامل هواپیمایی معلوم شده از خانواده مسئولین‌اند. ظاهرا خانواده آقای قالیباف بوده‌اند.»

او در ادامه نوشته:«همسر ایشان سرکارخانم زهرا مشیر را شناخته‌اند. یک زوج جوان هم با ایشان بوده. ظاهر حجم بالای باری که از ترکیه می‌آورده‌اند، کالسکه و کیف نوزاد و تخت تاشوی کودک و امثالهم بوده است. یعنی برای خرید سیسمونی به ترکیه رفته بودند.»

اشتری نوشته:«برای مطمئن شدن با بچه های فرودگاه امام و هواپیمایی معراج ارتباط گرفتم و اطلاعات پرواز را درآوردم. اسم این سه نفر در لیست پرواز شماره ۴۸۰۴ ساعت ۱۳:۴۵ دقیقه امروز معراج از فرودگاه استانبول به فرودگاه امام است: زهرا مشیر، مریم قالیباف و امیررضا بحیرایی (داماد)»او در پایان با کنایه به قالیباف نوشته:«پیشاپیش قدم نوه نورسیده را خدمت آقای قالیباف تبریک عرض می‌کنم. ولی باور کنید نمی‌شود آن بالا نشست و با چفیه برای مردم از تولیدملی و اشتغال و ممنوعیت ورود لوازم خانگی و خودروی ملی سخنرانی کرد و خانواده را برای خرید سیسمونی بدرقه ترکیه کرد. داریم ازین تناقض‌ها پاره می‌شویم.»

بعد از واکنش‌های فراوان در فضای مجازی، صفحه اینستاگرام منسوب به الیاس قالیباف(پسر قالیباف) با عنوان خطای نابخشودنی، بدون اسم آوردن از مادر خود، سفر خواهرش و همسر او را به ترکیه اشتباه خواند و خواستار ننوشتن گناه فرزند به پای پدر شد.

کاربران فضای مجازی با انتشار یک ویدیو قدیمی از مناظرات، اظهارات قالیباف که در نقد وزیر آموزش و پرورش درباره واردات لباس بچه بوده را به او یادآوری کرده‌اند.


 

 

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.