اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
87714
1401/02/01 18:06

حمله پایداری به قالیباف برای از زیر ضرب درآوردن عبدالملکی

ماجرای اخیر خانواده قالیباف، ضربه پایداری به رئیس مجلس برای از زیر ضرب درآوردن عبدالملکی و تیم صادق محصولی در افتضاح مدیریت وزارت رفاه و کشیدن صندلی ریاست مجلس از زیر پای قالیباف است.

به گزارش اصلاحات‌پرس، به نظر می‌رسد تیم پایداری با تهیه کنندگی صادق محصولی و میدان داری تندروها در نظر دارند با رشته اقداماتی تیم قالیباف را آچمز کنند و هم ریاست مجلس را بگیرند و هم از قلک خود یعنی وزارت رفاه با صدها شرکت برای انتخابات آتی حفاظت کنند.

برنامه پایداری دو محور اصلی دارد اول حذف قالیباف برای انتخابات پیش روی مجلس و بعد آماده شدن برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۴. آنها وزارت رفاه را برای انتخابات به هر قیمتی می‌خواهند نگه دارند حتی با افتضاح مدیریتی در راس وزارتخانه و تامین اجتماعی. آنها در این ۸ ماه تصدی وزارت رفاه به اندازه کل ۸ سال دولت روحانی آدم آورده‌اند که صدای بدنه وزارت کار نیز درآمد و تجمع علنی در برابر وزیر و تیم پایداری برگزار کردند.

از طرفی قالیباف به کمسیون اجتماعی بابت درخواستشان برای استیضاح وزیر ناکارآمد رفاه چراغ سبز نشان داده بود و سیسمونی گیت پاتک پایداری به این موضوع بود.

اگرچه موضوع سیسمونی-گیت با هدف دور کردن اذهان از عبدلملکی و سست کردن صندلی قالیباف صورت گرفته ولی با توجه اطلاعاتی که از وزارت رفاه می رسد بزودی افتضاحات و رانت های بزرگی خبرساز خواهد شد که شاید محصولی مجبور شود به رفتن عبدالملکی تن دهد و دو گزینه اصلی خود یعنی حسینی معاون فعلی منابع انسانی و یا خانلو قائم مقام تندرو تامین اجتماعی را بر منصب وزارت بگمارد.

باید منتظر ماند و دید که آیا آقای ابراهیم رییسی و قالیباف حریف بازی‌های تیم صادق محصولی می شوند یا خیر.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.