اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
87811
1401/02/05 14:00

بازی دروغین ایرنا با حصر: عِرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری!

دولت ابراهیم رئیسی با همه وعده‌هایی که داد فعلا مشغول نمایش دستاوردهای غیرواقعی است.در تازه ترین دستاوردسازی، خبرگزاری ایرنا با انتشار تصویری از کوچه محل زندگی میرحسین موسوی و زهرا رهنور برچیده شدن حصار ابتدای کوچه را دستاورد جدید دولتشان نامیده است.

به گزارش اصلاحات‌پرس، امتداد نوشت: دولت ابراهیم رئیسی با همه وعده‌هایی که داد فعلا مشغول نمایش دستاوردهای غیرواقعی است. دولتی که در کنترل قیمت کالاهای اساسی عاجز مانده و در دیپلماسی فقط وقت تلف کرده کارش به جایی رسیده که تمامی تیم رسانه‌ای‌اش مشغول القای دستاوردهای ژول ورنی هستند.

همین امروز بود که کیهان فروکش کردن کرونا در تمام جهان را به دولت انقلابی محبوبش چسباند و آن را محصول همت و تدبیر رییس دولتی دانست که در سردترین انتخابات تاریخ جمهوری اسلامی و با مشارکت کمتر از ۵۰ درصدی مردم راهی پاستور شده است.

در تازه ترین دستاوردسازی، خبرگزاری ایرنا با انتشار تصویری از کوچه محل زندگی میرحسین موسوی و زهرا رهنور برچیده شدن حصار ابتدای کوچه را دستاورد جدید دولتشان نامیده و تیتر زده:«کوچه اختر باز شد؛ شعاری که روحانی داد و رئیسی عمل کرد»

اگر در همین ادعا صداقت دارند خبرنگاران مستقل را نزد مهندس موسوی ببرند و ایشان شخصا پایان حصر را اعلام کند. اگر نه دست از دروغ گویی رسانه‌ای بردارند. هم مدیران ایرنا و هم شخص رییس دولت خیلی خوب می‌دانند کلید حصر جای دیگری است.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.