اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
87823
1401/02/06 10:02

انگیزه شخصی عامل قتل دو طلبه گنبدکاووسی

رئیس کل دادگستری استان گلستان از دستگیری قاتل دو روحانی گنبدکاووس که چندی پیش در حوزه علمیه به قتل رسیدند خبر داد.

به گزارش اصلاحات‌پرس، حیدر آسیابی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه پس از اقدامات پلیسی، اطلاعاتی و امنیتی قاتلان دو روحانی در گنبدکاووس دستگیر شدند، اظهار کرد: متهم در اظهارات اولیه خود انگیزه اش از قتل را اختلافات شخصی عنوان کرده است.

وی با بیان اینکه قاتل و همدست او و فردی که از ماجرای این قتل ها خبر داشت نیز دستگیر شده اند، افزود: متهم اقرار کرده است به علت اختلافات شخصی، پس از تهیه اسلحه، اقدام به قتل دو روحانی گنبدی کرده است.

رئیس کل دادگستری استان گلستان با تاکید بر اینکه بررسی ها نشان می دهد این قتل ها هیچ انگیزه خارجی و یا ارتباط به گروه های تروریستی ندارد، خاطرنشان کرد: هم مقتولان و هم سه نفری که دستگیر شده اند، از اهل سنت گنبدکاووس هستند.

آسیابی با اشاره به اینکه در بازرسی از منزل متهم، چهار قبضه سلاح جنگی کشف شده است، ادامه داد: پرونده در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای گنبدکاووس به صورت ویژه در حال رسیدگی است.

به گزارش ایسنا شامگاه شنبه ۱۳ فروردین دو نفر در محله چای بویین گنبدکاووس به قتل رسیدند و از همان زمان بروز این حادثه تیم ویژه ای متشکل از دادستان مرکز استان، دادستان گنبدکاووس و بازپرس پرونده و کارآگاهان زبده پلیس پیگیر روند پرونده بودند.

کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.