اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
87957
1401/02/10 10:36

شکوری‌راد: جبهه اصلاحات فعلا برنامه‌ای برای انتخابات مجلس ندارد

سخنگوی جبهه اصلاحات می‌گوید: مطالبه اصلاح در هیچ کشوری و در هیچ شرایطی قابل حذف نیست لذا اصلاح‌طلبان که عامل این مطالبه مردمی هستند، حذف شدنی نیستند.

به گزارش اصلاحات‌پرس، علی شکوری راد در گفتگو با مُنیبان درباره فعالیت‌های جبهه اصلاحات برای انتخابات مجلس دوازدهم گفت: تاکنون در جلسات جبهه اصلاحات مواردی نظیر انتخابات مجلس مطرح نشده و فعلاً برنامه‌ای برای آن نداریم. در حال حاضر در جبهه اصلاحات مباحث دیگری در حال پیگیری است.

شکوری‌راد در واکنش به اینکه گفته می‌شود جریان اصلاحات از حیات سیاسی کشور حذف شده است، خاطرنشان کرد: مطالبه اصلاح در هیچ کشوری و در هیچ شرایطی به هیچ وجه قابل حذف نیست لذا اصلاح‌طلبان که عامل این مطالبه مردمی هستند، حذف شدنی نیستند البته ممکن است در یک شرایطی، اصلاح‌طلبان تضعیف شوند و یا قدرت بگیرند اما قابل حذف نیستند. در حقیقت اصلاح‌طلبان جریان اصلی آلترناتیو در وضعیت سیاسی فعلی کشور هستند.

عضو هیئت رئیسه جبهه اصلاحات در پاسخ به اینکه آیا در انتخابات آینده شاهد حضور اصلاح‌طلبان در رقابت‌ها خواهیم بود، خاطرنشان کرد: در هر صورت انتخابات همیشه یک عامل سیاست‌ورزی است.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.