اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
88972
1401/02/11 10:00

مرد معتاد همسرش را داخل خودرو آتش زد

ایران نوشت: مرد شیشه‌ای به‌دنبال اختلاف خانوادگی، همسرش را در خودروی پراید حبس کرد و با ریختن بنزین روی خودرو آن را به آتش کشید.

به گزارش اصلاحات پرس، ساعت 3:۲۷ بامداد یکم اردیبهشت، در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ گزارش آتش گرفتن چند دستگاه خودرو در پارکینگ یک ساختمان مسکونی واقع در خیابان اشتراکی شمالی کرج نیروهای آتش‌نشانی خیلی زود در محل حضور یافتند.

محمد جمشیدی رئیس سازمان آتش‌نشانی کرج در این باره گفت:‌ این حریق در پارکینگ ساختمان ۲طبقه، اتفاق افتاد و آتش و دود به طبقات بالا سرایت کرده و بر اثر دود زیاد در راه پله‌ها ۳۸نفر از ساکنین طبقات با کمک آتش‌نشانان از محل خارج و به محل ایمن منتقل شدند. برای خاموش کردن و امداد‌رسانی به این عملیات ۱۶نفر آتش‌نشان به همراه پنج دستگاه خودرو به محل حادثه اعزام شدند.

امدادگران پس از خاموش کردن آتش خودروها ناگهان متوجه حضور زن جوانی داخل یکی از خودروها شدند که دچار سوختگی شده بود و وقتی اقدام‌های لازم برای بیرون کشیدن زن جوان از داخل خودرو شروع شد، متوجه شدیم درب‌های خودرو با سیم بسته شده و همین موضوع باعث شده بود زن جوان نتواند خود را نجات دهد. این زن 43ساله که فریده نام دارد با تلاش همسایه‌ها و نیروهای آتش‌نشانی از خودرو بیرون کشیده شد و خیلی زود به خاطر سوختگی شدید به بیمارستان مدنی کرج منتقل شد.

به‌دنبال شکایت اهالی ساختمان درباره علت وقوع آتش‌سوزی که عمدی تشخیص داده شد، کارآگاهان جنایی پلیس البرز در محل حضور یافتند و در تحقیقات میدانی دریافتند عامل آتش‌سوزی، مرد جوان همسایه به نام فرید بوده است.

زن جوان که بشدت دچار سوختگی شده بود، گفت:‌ شوهرم من را در خودرو حبس کرد و با ریختن بنزین مرا آتش زد. در ادامه بلافاصله دستور بازداشت مرد جوان صادر شد. مرد که ظاهراً اعتیاد به شیشه دارد، ضمن اعتراف به این اقدام هولناک گفت:‌ همسرم 10سال از من بزرگ‌تر است، اوایل زندگی خوبی داشتیم اما بعد از مدتی اختلاف‌ها شروع شد. ما با هم یک خودروی پراید به‌صورت شراکتی خریده بودیم اما بعد از مدتی می‌خواستم خودرو را بفروشم چون به پولش نیاز داشتم و وقتی به همسرم گفتم او مخالفت کرد و همین موضوع اختلافمان را بیشتر کرد تا اینکه شب حادثه بعد از یک دعوای شدید او را داخل خودرو حبس کردم و درب‌ها را با سیم بستم تا نتواند بیرون بیاید بعد هم بنزین ریختم و همسرم را با خودرو آتش زدم، اما خودروهای دیگر هم آتش گرفت و همسایه‌ها فهمیدند و به آتش‌نشانی خبر دادند.

سرهنگ محمد نادربیگی با بیان این خبر به «‌ایران» گفت: در‌حالی‌که مرد شیشه‌ای با قرار وثیقه آزاد شده بود اما صبح دیروز به‌دنبال تکمیل تحقیقات کارآگاهان جنایی و با توجه به وخامت حال زن جوان به دستور بازپرس پرونده بازداشت و روانه زندان شد.

کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.