اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
89017
1401/02/12 11:28

افشاگری تازه از پوتین و معشوقه جنجالی

ولادیمیر پوتین از معشوقه مخفی و ژیمناستیک کار خود دو پسر دارد که بنابر گزارش ها، دکتری که پسران را به دنیا آورده حقیقت این موضوع را تایید کرده است.

به گزارش اصلاحات‌پرس، مدتها شایعه شده بود که پوتین ۶۹ ساله با آلینا کابایوا ۳۸ ساله رابطه دارد، اما اکنون جزئیات جدیدی در مورد دو پسر آنها آشکار شده است.

گفته می شود که آلینا همچون بانوی اول روسیه زندگی می کند که ناوگانی از لیموزین ها و گروهی از محافظان مسلح در اختیار او قرار دارند.

کابایوا چند روز پیش یک حضور عمومی نادر در VTB Arena مسکو برای ارائه یک اجرای ژیمناستیک ریتمیک در جشنواره "آلینا"، داشت. او در مقابل بیلبوردی ایستاده بود که آرم «Z» داشت؛ نماد حمایت از عملیات نظامی روسیه در اوکراین. تصویر زیر مربوط به همین مراسم است:

خبرآنلاین به نقل از سان گزارش داد: در حالی که پوتین دو دخترش را از ازدواجش با "لیودمیلا اوچرتنی" که در سال ۲۰۱۳ به پایان رسید، تصدیق می کند، او رابطه خود را با کابایوا و همچنین سایر فرزندان خود مخفی نگه داشته است.

اکنون روزنامه سوئیسی Sonntagszeitung فاش کرده است که او دو پسر از او دارد که یکی در سال ۲۰۱۵ در سوئیس در میان امنیت شدید و دیگری در سال ۲۰۱۹ در روسیه متولد شده است.

جزئیات جدید با شایعات درباره اینکه پوتین و آلینا کابایوا ۳۸ ساله فرزند دوقلو در سال ۲۰۱۸ به دنیا آورند در تناقض است.

این روزنامه می‌گوید منبع آن یکی از دوستان شخصی کابایوا است که دکتری را نیز می‌شناسد که این دو پسر را به دنیا آورده و جزئیات مربوط به تولد آنها را تأیید کرده است.

این پزشک زن روسی الاصل در کلینیکای سنت آنا در منطقه ایتالیایی زبان تیچینو در سوئیس کار می کند، جایی که اولین فرزند در آنجا متولد شد.

همان دکتر در سال ۲۰۱۹ پسر دوم را در مسکو به دنیا آورد و قبل از تولد، کابایوا چندین بار مخفیانه به لوگانو سفر کرده بود.

کابایوا همچنین قبل از شروع رابطه خود با پوتین که گفته می شود در سال ۲۰۰۷ بود، چندین بار به سوئیس سفر کرده بود.

کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.