اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
89030
1401/02/17 08:57

درز فایل صوتی مهدی طائب درباره‌ سیسمونی گیت

بنا بر فایل صوتی که از سخنان آقای طائب در جلسه‌ای خصوصی، در رسانه‌های خارج کشور منتشر شده و مشخص نیست که چطور درز کرده است، وی درباره‌ی سفرهای شخص قالیباف به ترکیه توضیح‌ می‌دهد

به گزارش اصلاحات‌پرس، حجت‌الاسلام مهدی طائب، رئیس قرارگاه عمار در جلسه‌ای خصوصی که فایل صوتی‌ای آن را بی‌بی‌سی فارسی و ایران اینترنشنال منتشر کرده‌اند می‌گوید خانواده‌ی محمدباقر قالیباف از سوریه به ترکیه رفته‌اند و ممکن است کسی داماد او را برای انجام این سفر تحریک کرده باشد.

این فعال سیاسی اصولگرا از نقش میثم نیلی، از نزدیکان ابراهیم رئیسی در افشای سفر ترکیه می‌گوید و مدعی است که جبهه پایداری، عدالتخواهان، احمدی‌نژاد و جبهه‌ی اصلاحات نمی‌خواهند قالیباف رئیس مجلس بماند.

طائب با بیان اینکه در افشای ماجرای سیسمونی نوه‌ی قالیباف «نمی‌دانیم‌ وزارت اطلاعات نقشی داشته یا نه» می‌گوید: با شناختی که از قالییاف دارم او آدمی نیست که زن و بچه‌اش را برای خرید سیسمونی به خارج بفرستد.

این فعال سیاسی اصولگرا در این فایل صوتی با اشاره به حمایت‌های رهبری انقلاب از قالیباف مدعی شد که حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پاسخ به نامه‌ی علیرضا زاکانی در مورد انتخاب رئیس مجلس یازدهم از محمدباقر قالیباف حمایت کرده است.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.