اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
89099
1401/02/18 13:33

بحران دستاورد یا پروژه فریب در وزارت مردم؟!

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که این روزها به شدت با بحران دستاورد در حوزه عملکردی خود روبروست و انتقادات بسیاری را در میان اقشار مختلف برانگیخته، برای پوشاندن ضعف و ناکارآمدی خود به استراتژی فریب مردم با دست اندازی به دستاوردهای دوره قبل برای نجات از هجمه های منتقدین به ویژه نمایندگان مجلس روی آورده است.

به گزارش اصلاحات‌پرس، مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران شهرستان فیروزکوه در حالی امروز با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد که بیش از هفتاد درصد آن در تیرماه ۱۴۰۰ در دوره قبل یعنی وزارت محمد شریعتمداری تکمیل و اجرا شده بود.

عبدالملکی در حالی مدعی ساخت و تکمیل این پروژه با حرکت جهادی طی چهار ماه و پیشرفت ۸۰ درصد این پروژه شده است که بودجه تکمیل این پروژه با مشارکت بانک رفاه کارگران و توسعه تعاون در دوره قبل تامین شده بود. این نخستین باری نیست که وی سعی دارد عملکرد دولت گذشته را به نام خود و تیم ناکارآمدش بزند.

ادعا می‌کند هشتاد درصد پیشرفت فیزیکی یک پروژه عمرانی در چهارماه انجام شده که نحوه تامین اعتبار و قرارداد با پیمانکار و صورت وضعیت آنرا باید منتشر کنند تا دروغ های وزیر یکی از پس از دیگری عیان شود برپایی نمایشگاه دستاوردهای این وزارتخانه در اسفندماه سال گذشته را باید نمایشگاه دستاوردهای وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی دولت قبل در دولت فعلی دانست.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.