اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
90210
1401/02/24 09:05

قتل خانواده همسر به دست داماد عصبانی

مرد جوانی که به خاطر اختلاف خانوادگی مادرزنش را با ضربات چاقو به قتل رسانده و پدرزن، خواهرزن و همسرش را مجروح کرده بود، بازداشت شد.

به گزارش اصلاحات پرس، رسیدگی به این پرونده از ساعت 9:15 شامگاه چهارشنبه با تماس دختر جوانی که مدعی بود شوهرخواهرش با حمله به خانواده‌اش جنایتی را رقم زده است، آغاز شد. وی در توضیح ماجرا به مأموران گفت: لحظاتی پیش شوهرخواهرم در حالی که چاقویی در دست داشت، وارد خانه‌مان شد و به من، پدر و مادرم و خواهرم حمله کرد و پس از مجروح کردن ما متواری شد. مادرم در همان دقایق اولیه فوت کرد و پدرم هم به سختی نفس می‌کشد.به‌دنبال این تماس، موضوع به بازپرس محمدحسین زارعی گزارش شد و دقایقی بعد بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم به محل جنایت در خیابان الغدیر اعزام شدند.

داماد عصبانی

مرد میانسال که بشدت مجروح شده بود به بیمارستان منتقل شد و همسرش که در صحنه فوت شده بود به دستور بازپرس جنایی به پزشکی قانونی منتقل شد. دو دختر مقتول نیز تحت درمان قرار گرفتند، یکی از آنها که همسر قاتل بود در تحقیقات گفت: مدتی بود که همسرم جعفر به من مشکوک شده بود و مدام بهانه‌گیری می‌کرد. می‌گفت تو با فردی در ارتباطی در حالی که من از ترس او جرأت نداشتم حتی گوشی تلفن همراهم را بردارم. این اختلاف‌ها ادامه داشت تا اینکه یک هفته قبل از جنایت قهر کردم و به خانه پدرم آمدم. در این مدت هم با شوهرم در تماس بودم اما بیشتر صحبت‌های ما بحث و دعوا بود تا اینکه ساعت 8ونیم شب چهارشنبه برای صحبت دوباره با من به خانه پدرم آمد، اما نمی‌دانم چه شد که یک دفعه عصبانی شد و با چاقو به جان من و خانواده‌ام افتاد.

معرفی به پلیس

با فرار مرد 22ساله دستور بازداشت او از سوی بازپرس صادر شد. از آنجایی که احتمال می‌رفت متهم فراری به سراغ محل کارش برود، فوراً از سوی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت با صاحبکار جعفر تماس گرفته شد. کارآگاهان به صاحبکار جعفر آموزش‌های لازم را داده و از او خواستند در صورت حضور متهم جوان، موضوع را به آنها خبر دهد و از سویی با صحبت از جعفر بخواهد تا خود را معرفی کند.

بر اساس گزارش ایران، لحظاتی بعد از این تماس، همان‌طور که تیم جنایی احتمال می‌داد، جعفر به محل کار خود مراجعت کرد و صاحبکار او، صحبت‌های لازم را با متهم جوان کرد. بعد از این صحبت‌ها، مرد جوان به کلانتری نزدیک محل کارش رفت و خودش را معرفی کرد.

با معرفی متهم جوان، تحقیقات از او آغاز شد و وی گفت: مدتی بود به رفتارهای همسرم مشکوک شده بودم. گرچه هر بار به او تذکر می‌دادم اما او زیر بار نمی‌رفت. همین مسأله باعث اختلافات و درگیری‌های ما شده بود تا اینکه یک هفته قبل از قتل، همسرم به صورت قهر خانه را ترک کرد و به منزل پدرش رفت. با این تصور که  اشتباه می‌کنم برای آشتی و برگرداندن همسرم به خانه پدرش رفتم، اما دوباره بحثمان شد و پدر و مادر همسرم شروع به دفاع از او کردند. همین موضوع مرا عصبانی کرد و باعث شد  دست به چاقو شوم. حالا هم از اتفاقی که رخ داده ناراحتم و عذاب وجدان دارم.
به دستور بازپرس شعبه یکم دادسرای امور جنایی پایتخت، متهم دراختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.
 

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.