اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
90299
1401/02/27 09:03

نماینده کارفرمایان یا رفیق غار آقای عبدالملکی؟!

لیست 43 نفره‌ای از اردوی آتی وزارت کاری‌ها به سوییس برای شرکت در نشست سازمان بین‌المللی کار منتشر کرد. بررسی‌های اصلاحات‌پرس نشان می‌دهد در لیست اعزامی وزارت کار به سوئیس نماینده کارفرمایان که اتفاقا مشاور آقای وزیر نیز است و در این سفر همراه با دخترش به ژنو خواهد رفت.

روز گذشته اصلاحات‌پرس لیست ۴۳ نفره‌ای از اردوی آتی وزارت کاری‌ها به سوییس برای شرکت در نشست سازمان بین‌المللی کار منتشر کرد که تا این لحظه این وزارتخانه هیچ پاسخی به این ریخت و پاش یورویی آن هم در روزهای سخت اقتصادی مردم نداده است.

جالب اینکه با بررسی‌های بیشتر خبرنگار اصلاحات‌پرس مشخص شد که ایران به علت پرداخت نکردن حق عضویت خود، در این نشست هیچ حق رایی ندارد، یعنی این اردوی تفریحی به یکی از گرانترین کشورهای دنیا عایدی خاصی برای مردم ایران نخواهد داشت و مشخص نیست برای چه قرار است اتوبوسی از مدیران وزارت کار به این نشست بروند.

عجیب‌تر اینکه بررسی‌های اصلاحات‌پرس نشان می‌دهد در لیست ۴۳ نفره اعزامی وزارت کار به سوئیس نماینده کارفرمایان که اتفاقا مشاور آقای وزیر نیز است و در این سفر همراه با دخترش به ژنو خواهد رفت. اسامی حمیدرضا و عسل سیفی در ردیف ۳۸ و ۳۷ لیست هیات اعزامی ایران در سایت ILO درج شده است‌.

سیفی، همان شخصی است که عملکرد عجیب او در نشست تصویب افزایش ۵۷ درصدی حداقل حقوق با اعتراض کارفرمایان مواجه شد که حالا مشخص شده رفیق غار آقای وزیر است و نه نماینده کارفرمایان. کارشناسان معتقدند این افزایش ناگهانی حداقل حقوق شاید در ظاهر به نفع کارگران است اما منجر به یک تورم سنگین در کشور خواهد شد.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.