اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
90383
1401/02/29 10:53

ادعای یک سایت بلژیکی درباره علیرضا بیرانوند

رسانه‌های خارجی و داخلی انتقال علیرضا بیرانوند به پرسپولیس را تمام شده می‌دانند اتفاقی که گلر ملی‌پوش هم اخیرا به آن اشاره کرد و از علاقه‌اش به بازگشت خبر داد.

به گزارش اصلاحات پرس، رسانه‌های خارجی و داخلی انتقال علیرضا بیرانوند به پرسپولیس را تمام شده می‌دانند اتفاقی که گلر ملی‌پوش هم اخیرا به آن اشاره کرد و از علاقه‌اش به بازگشت خبر داد. نکته مهم اما بحث پرداختی قرمزها برای جذب این گلر است. پیش از این عنوان شده بود که پرسپولیس مجبور است 700 هزار یورو به آنتورپ بلژیک بپردازد تا رضایتنامه بیرو صادر شود و حتی برخی رسانه‌ها از بند فسخ یک میلیون یورویی وی خبر داده بودند.

بر اساس گزارش فرهیختگان، با این حال سایت nieuwsblad بلژیک در گزارشی مربوط به نقل‌وانتقالات تیم آنتورپ به جدایی محتمل بیرانوند اشاره کرد و نوشت: «شاید او را فراموش کرده باشید اما علیرضا بیرانوند 29 ساله پس از حضور قرضی در بوآویشتا و عدم استفاده از بند فسخ قرارداد توسط این باشگاه پرتغالی، به صورت طبیعی در تابستان به آنتورپ بازخواهد گشت اما آینده‌ای در این باشگاه ندارد. او مورد توجه پرسپولیس است و با این تیم به توافقاتی رسیده است.»  شاید مهم‌ترین نکته بخش پایانی این گزارش باشد: «پرسپولیس مجبور نیست مبلغی برای [رضایتنامه] او بپردازد اما واقعیت این است که خارج شدن آنتورپ از قراردادی با دستمزد بالا، نکته مثبتی برای این باشگاه بلژیکی محسوب می‌شود.»

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.