اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
90481
1401/03/02 10:21

تمدید پرسپولیس با سرلک و ترابی در پایان فصل

سیدجلال حسینی و سعید آقایی دو بازیکنی هستند که قراردادشان در پایان فصل تمام می‌شود و البته هنوز مشخص نیست همکاری آنها با باشگاه پرسپولیس ادامه پیدا خواهد کرد یا نه.

به گزارش اصلاحات پرس، سیدجلال حسینی و سعید آقایی دو بازیکنی هستند که قراردادشان در پایان فصل تمام می‌شود و البته هنوز مشخص نیست همکاری آنها با باشگاه پرسپولیس ادامه پیدا خواهد کرد یا نه. سیدجلال که در رده سنی 40 سال قرار گرفته هنوز تصمیم نگرفته به فوتبالش ادامه دهد یا نه. سعید آقایی هم هنوز مذاکره‌ای با باشگاه نداشته و مشخص نیست پرسپولیس با او می‌خواهد ادامه همکاری بدهد یا نه، اما سرنوشت حامد لک، دروازه‌بان سرخ‌ها هم معلوم نیست.

مشخص نیست با آمدن بیرانوند به پرسپولیس این بازیکن با سرخ‌ها ادامه همکاری می‌دهد یا نه. فعلا تکلیف این 3 بازیکن مشخص نیست.

بر اساس گزارش فرهیختگان، از سوی دیگر مهدی ترابی و میلاد سرلک که در پایان فصل قراردادشان با تیم سرخ‌پوش پایتخت به پایان می‌رسد با باشگاه به توافق کامل دست یافته‌اند. هر دو بازیکن برای تمدید قرارداد به توافق کامل رسیدند و احتمالا قرارداد آنها به مدت دو فصل دیگر تمدید خواهد شد. البته قرار است بعد از پایان 2 بازی آینده لیگ برتر هر دو بازیکن برای امضای قرارداد راهی باشگاه پرسپولیس شوند. باید دید دقیقا چه روزی این اتفاق رخ می‌دهد و اولین تمدید قرارداد بازیکنان آزاد پرسپولیس برای فصل بعد امضا می‌شود.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.