اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
90506
1401/03/03 09:47

قتل زن جوان در شیراز

پسر شرور که با همدستی برادرش نیمه شب دختر جوانی را در شیراز به قتل رسانده بود در کمتر از یک ساعت دستگیر شدند.

به گزارش اصلاحات پرس، سرهنگ فرج شجاعی، فرمانده انتظامی شیراز در این باره به خبرنگار حوادث «ایران» گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره قتل در محله «سنگ سیاه» شیراز، بلافاصله مأموران کلانتری 13 عباسیه به محل حادثه اعزام شدند و پس از بررسی‌های اولیه مشخص شد که دو زن جوان حدود ساعت یک بامداد در حال گذر از کوچه‌ای در نزدیکی خانه‌شان بودند که دو برادر 19 و 25 ساله مزاحم آنها شدند.

در ادامه مشاجره لفظی بین آنها رخ داد و وقتی کار به درگیری فیزیکی کشیده شد ناگهان برادر کوچکتر با چاقو هر دو زن جوان را مجروح کرد و پس از آن هم از محل متواری شدند.وی در ادامه افزود: پس از انتقال مجروحان به بیمارستان یکی از آنها به‌دلیل شدت خونریزی جان باخت و از همان لحظات اولیه مأموران با بررسی سرنخ‌ها و اطلاعات موجود شناسایی و دستگیری قاتل را در دستور کار خود قرار دادند. مأموران کلانتری 13 عباسیه با اقدامات فنی و تخصصی در کمتر از یک ساعت قاتل 19 ساله را شناسایی کردند و موفق شدند در عملیاتی غافلگیرانه وی را به همراه برادرش و یک نفر دیگر که در درگیری نقش داشته است دستگیر کنند.

قاتل در بازجویی اولیه به جرم خود اعتراف کرد و متهمان برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.