اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
90516
1401/03/03 10:30

ماجرای حذف گروه «دست خدا» از «عصرجدید» چه بود؟

یکشنبه شب، در قسمت چهارم از مرحله نیمه‌نهایی «عصر جدید»، شاهد یکی از پرحاشیه‌ترین انتخاب‌های داوران بودیم. در این قسمت از مسابقه، داوران گروه «جنگجویان ووشو» و ساینا شیخی استعداد دوبله را به نظرسنجی مردمی فرستادند بسیاری از مخاطبان به این انتخاب واکنش‌های منفی نشان دادند و از حذف گروه «دست خدا» ابراز تعجب و ناراحتی کردند. ماجرای مخالفت مخاطبان با رای داوران چه بود؟

به گزارش اصلاحات پرس، در قسمت چهارم مرحله نیمه‌نهایی، گروه «دست خدا» که استعداد حوزه ورزشی بودند با افزایش تعداد نفرات گروه، اجرای بی‌نقص و موفقی داشتند. با این که اعضای این گروه هرکدام در ناحیه دست یا پا دچار معلولیت بودند اما به خوبی از پس انجام حرکات ورزشی برآمدند و با استقبال خوب داوران و تماشاگران مواجه شدند. کارن همایونفر این گروه را «قهرمان» مسابقه و امین حیایی نیز اجرای آنان را حیرت‌انگیز دانست.

یکی دیگر از اجراهای خوب قسمت چهارم مربوط به ساینا شیخی بود، او با وجود سن کم خود، با دوبله صداهای متنوع موفق شد رضایت داوران و تماشاگران را جلب کند، تا جایی که طبق اعلام احسان علیخانی، اجرای خوبش در مرحله اول باعث شد به پیشنهاد ایرج سنجری همسر ژاله صامتی و رایزنی آن‌ها، ساینا شیخی عضو افتخاری انجمن گویندگان ایران شود. این اتفاق باعث شد مخاطبان پیش‌بینی کنند گروه «دست خدا» و «جنگجویان ووشو» به نظرسنجی مردمی راه پیدا می‌کنند اما انتخاب داوران «جنگجویان ووشو» و ساینا شیخی بود که این انتخاب مخالفت کاربران را به دنبال داشت.

بر اساس گزارش روزنامه خراسان، برخی کاربران ضمن اشاره به عضویت ساینا در انجمن گویندگان و نتیجه خوب اجرای او، راه‌یابی «دست خدا» به نظرسنجی مردمی را عادلانه‌تر و گروهی دیگر از مخاطبان هم به دلیل پیشرفت «دست خدا» نسبت به مرحله قبل، نظر مثبت داوران و کار سخت آن‌ها با وجود معلولیت، این گروه را مصداق استعداد دانستند.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.