اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
90521
1401/03/03 10:57

فرهاد مجیدی برای ماندن در استقلال شرط گذاشت

سرمربی استقلال گفته اگر فصل بعد در این تیم بماند نیاز به تضمین دارد.

به گزارش اصلاحات پرس، استقلال بعد از ۹ سال، طلسم‌شکنی کرد و جام قهرمانی در لیگ برتر را به دست آورد. این تیم که آخرین بار در لیگ دوازدهم قهرمان لیگ برتر شده بود، در این فصل با فرهاد مجیدی، در فاصله سه هفته مانده به پایان، طلسم ۹ ساله را شکست و قهرمان شد.

قهرمانی استقلال در شرایطی رقم خورده که آن‌ها تنها تیم بدون شکست در لیگ برتر هستند. اگر فرهاد مجیدی و تیمش در ۲ بازی باقی‌مانده هم رکورد شکست‌ناپذیری‌شان را حفظ کنند می‌توانند به اولین تیم لیگ‌برتری تبدیل شوند که توانسته‌اند بدون شکست فصل را به پایان ببرند.

بر اساس گزارش فرارو، هرچند که شاید دغدغه اصلی استقلال از همین حالا نه ۲ بازی پیش رو بلکه فصل آینده است. این تیم به خوبی می‌داند رسیدن به قهرمانی سخت است، ولی دفاع از عنوان قهرمانی سخت‌تر. به همین دلیل، آبی‌ها از همین حالا دست به کار شده و در تلاش برای بستن تیم فصل بعد هستند. همزمان با این شایعات، خبر رسیده که فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال هم برای ماندن در این باشگاه شرط گذاشته است. او که آخرین بار به عنوان کاپیتان و به تازگی به عنوان سرمربی، جام قهرمانی لیگ را با استقلال به دست آورده، به مسئولان باشگاه هشدار داده است فقط به یک شرط در استقلال می‌ماند که تیم فصل آینده‌اش قوی‌تر از تیم کنونی باشد. او همچنین تضمین خواسته تا ستاره‌های مهم ترکیب کنونی استقلال در انتهای فصل از این باشگاه جدا نشوند.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.