اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
90529
1401/03/04 09:45

زمان پخش سریال «مستوران»

تهیه کننده سریال "مستوران" درباره آخرین وضعیت تولید این مجموعه گفت: مدتی است که تصویربرداری "مستوران" به پایان رسیده و اکنون آخربن روزهای پس تولیدش را می گذراند اما زمان و شبکه پخش بستگی به تصمیم سازمان اوج و صداوسیما دارد.

به گزارش اصلاحات پرس، عطا پناهی درباره زمان پخش سریال "مستوران" و اینکه قرار است از کدام شبکه به روی آنتن برود؟ توضیح داد: بزودی کارهای پس تولید این مجموعه تمام می‌شود و ما کار را تحویل سازمان اوج می دهیم که آنها هم بتوانند هرچه زودتر این مجموعه را به پخش برسانند. در حال حاضر ما هر روز بسیاری از قسمت ها را آماده می کنیم و تحویل سازمان اوج می دهیم؛ بنابراین خیلی زود کارمان تمام می‌شود اما اطلاعی از زمان پخش ندارم چون خود دوستان سازمان اوج و صداوسیما در جریان پخش هستند.

وی ادامه داد: ما کارمان را انجام داده ایم و دیگر از این پس سازمان اوج و صداوسیما هستند که باید تصمیم بگیرند کار چه زمان و از کدام شبکه به روی آنتن برود که احتمالا از شبکه یک یا سه پخش خواهد شد و خارج از این دو شبکه نیست. به هر حال صحبت جدی برای پخش با ما نشده و ما بیشتر انرژی مان را روی رساندن کار برای پخش گذاشته‌ایم و خیلی درگیر زمان پخش نیستیم. با توجه به اینکه بسیاری از سریال های تلویزیون از سه الی چهار ماه پیش آماده شده اند اما هنوز در نوبت پخش هستند و به روی آنتن نرفته اند، بنابراین نمی‌توان پیش‌بینی کرد. همه چیز به صلاحدید سازمان اوج و صداوسیما بستگی دارد که چطور به تفاهم برسند.

تهیه کننده "مستوران" در پایان تاکید کرد: در هر صورت ما در تلاشیم که کارمان را هرچه سریع تر تحویل بدهیم؛ ضمن اینکه "مستوران" به هیچ عنوان مناسبتی نیست و هر زمانی که به روی آنتن برود برای مخاطب تازگی خواهد داشت. این سریال یک کار خانوادگی و بدون مناسبت خاص است، بنابراین نمی توانیم زمان خاصی برای پخشش در نظر بگیریم.

به گزارش ایسنا، سریال الف ویژه "مستوران" به کارگردانی مسعود آب پرور برای پخش از تلویزیون آماده نمایش است. حمیدرضا آذرنگ، بیژن بنفشه خواه، علی دهکردی، رویا میرعلمی، رابعه اسکویی، الهام جعفرنژاد، صفا آقاجانی، نازنین فراهانی، مزدک رستمی و ... از بازیگران این سریال هستند.

فصل اول از مجموعه "مستوران" که برگرفته از قصه های کهن ایرانی است توسط سازمان هنری رسانه ای اوج برای صداوسیما ساخته شده است.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.