اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
90915
1401/03/19 11:36

سید محمد خاتمی: ما را چه شده؟

رئیس دولت اصلاحات تاکید کرد : اگر دلسوزی توأم با تدبیر در راه بردن امور جامعه باشد از تعداد این حادثه‌های هول انگیز و زیان های مادی و معنوی آن کاسته نخواهد شد؟

به گزارش اصلاحات‌پرس، سید محمد خاتمی، رئیس دولت اصلاحات در پیامی سانحه قطار مشهد - یزد را تسلیت گفت. در این پیام آمده است :

بسم‌الله الرحمن الرحیم

می‌گویند حادثه خبر نمی‌کند، ولی ما را چه شده ‌است که باید هر بام و شام خبر از حادثه‌ای وحشتناک بشنویم که حاصل تلخ آن از دست رفتن جان‌ها و آسیب دیدن جسم‌ها و روان‌ها و خسارت‌های فراوان است.

اگر دلسوزی توأم با تدبیر در راه بردن امور جامعه باشد از تعداد این حادثه‌های هول انگیز و زیان های مادی و معنوی آن کاسته نخواهد شد؟

با اندوه فراوان از فاجعه‌ی اخیر که در اثر سانحه‌ی قطار مشهد-یزد پیش آمد تأسف بی‌حد خود را ابراز می‌دارم و از پیشگاه حضرت پروردگار برای جان‌باختگان عزیز رحمت و آمرزش و آرامش و برای آسیب دیدگان شفای عاجل و برای خاندان‌ها و بستگان وابسته صبر و سلامتی و پاداش نیکو مسئلت می‌کنم.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.