اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
90943
1401/03/21 09:47

ابطحی: سوپر انقلابی‌ها، انقلاب و انقلابیگری را فدای قدرت‌طلبی خود می‌کنند

رئیس دفتر دولت اصلاحات می‌گوید: سوپر انقلابی ها در دولت وجود داشتند ولی وقتی به قدرت می‌رسند باید تا حدودی خودشان را تعدیل کنند.

به گزارش اصلاحات‌پرس، محمدعلی ابطحی، رئیس دفتر دولت اصلاحات در پاسخ به اینکه سوپر انقلابی شامل چه افرادی می‌شود؟ به منیبان گفت: سوپرانقلابی یک تفکر زشت است که به اصل انقلابی بودن آسیب می‌زند و طبیعتاً تفکرات سوپرانقلابی، در جریانات سیاسی وجود داشتند اما وقتی این افراد وارد قدرت می‌شوند، طبیعتاً باید خود را تنظیم کنند و نمی‌توانند به همان صورت سوپر انقلابی بمانند.

او با اشاره به ویژگی سوپر انقلابی ها تصریح کرد: از جمله ویژگی‌های یک سوپرانقلابی این است که به دنبال منافع خود و قدرت هستند و انقلاب و انقلابیگری را فدای این اندیشه می‌کنند که در این صورت دیگر، نه از انقلاب چیزی می‌ماند و نه از آن چیزهایی که آنها می‌خواهند، موردی می‌ماند. لذا منبع و منشأ سوپر انقلابی را قدرت ارزیابی می‌کنم. سوپر انقلابی ها در دولت وجود داشتند ولی وقتی به قدرت می‌رسند باید تا حدودی خودشان را تعدیل کنند، که در این شرایط باز همان سوپرانقلابی‌ها می‌شوند اپوزیسیون آن گروه از سوپر انقلابی هایی که در قدرت حضور دارند.

ابطحی در پاسخ به اینکه سوپر انقلابی ها برخاسته از کدام جریان سیاسی هستند؟ یادآور شد: اصلاح‌طلبان که دیگر در قدرت حضور ندارند. طبیعتاً جبهه پایداری شاخص فعلی‌ سوپر انقلابی ها است که تفکرات این شاخص در دولت وجود دارد اما باید خودشان را تعدیل کنند چرا که اینها به انقلاب آسیب می‌زنند و در مجموع افراطی‌گری آسیب‌زا است.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.