اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
91088
1401/03/25 18:03

روشن شده بود که دوست دارم به پرسپولیس برگردم

سروش رفیعی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت برای خیلی‌ها روشن شده بود او دوست دارد دوباره به این تیم بازگردد، اما هیچ صحبتی در این باره نمی‌کرد.

به گزارش اصلاحات پرس، سروش رفیعی پس از عقد قرارداد با باشگاه پرسپولیس و بازگشت به این تیم، اظهار داشت: برای خودم بابت این اتفاق خیلی خوشحالم. امیدوارم بتوانم با تلاش، تمرکز خوب و گرفتن نتایج خوب در کنار بچه‌های خوب تیم، بتوانم محبتی را که هواداران پیش از این به من داشتند، جبران کنم.

وی درباره اینکه فصل گذشته هم صحبت از بازگشت او به پرسپولیس مطرح شد، اما در سپاهان ماندنی شد، گفت: بله، بحث این موضوع مطرح بود، اما در نقل‌وانتقالات و برای جابه‌جایی باید همه چیز کنار هم قرار بگیرد و بستر فراهم باشد. امسال بهترین زمان و خوش موقع‌ترین زمان بود که این اتفاق رخ داد.

هافبک جدید تیم فوتبال پرسپولیس در مورد مدت زمان قراردادش و شماره پیراهنش برای فصل جدید، خاطرنشان کرد: قرارداد دو ساله است و درباره شماره پیراهن هم هنوز صحبت نکردم، اما خوشحال می‌شوم که دوباره این سعادت را داشته باشم که شماره هفت را بپوشم. البته باید از آقای علی پروین اجازه بگیرم و با باشگاه هماهنگ کنم و اگر هواداران باز هم دوست داشته باشند، آرزویم است شماره هفت را بپوشم.

رفیعی راجع به اینکه بازگشت به پرسپولیس چقدر کمک می‌کند در لیست نهایی تیم ملی برای جام جهانی باشد، گفت: مسلماً تأثیرگذار است، اما قرار گرفتن در لیست نهایی تیم ملی به عملکرد بازیکن باز می‌گردد. با این حال، مطمئناً با شرایطی که پرسپولیس دارد و نگاهی که به این تیم هست، آن استرس و هیجانی که بازیکن نیاز دارد تا در پرسپولیس عملکرد خوبی داشته باشد، کمک می‌کند که عملکرد خوبی داشته باشید و در لیست تیم ملی هم قرار بگیرید.

بر اساس گزارش خبرآنلاین، وی درباره درخواست هواداران از او برای بازگشت به پرسپولیس و ارتباطش با آنها، اظهار داشت: در این مدت هم که نبودم، هواداران به من لطف داشتند. هم در فضای مجازی و هم وقتی بیرون من را می‌دیدند، درخواست می‌کردند که برگردم. با این حال هیچ زمانی صحبت از بازگشت به صورت رسمی نکردم تا امروز که قرارداد رسمی امضا کردم. با این حال برای خیلی‌ها روشن شده بود که دوست دارم برگردم، اما هیچ صحبتی در فضای مجازی با هواداران مبنی بر بازگشت نداشتم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره توقع قهرمانی از این تیم با توجه به از دست دادن قهرمانی در فصلی که گذشت، گفت: انتظار همیشه از پرسپولیس بالاست، اما فکر می‌کنم خریدهای خوبی داشتیم. صرف اینکه شما بازیکن خوب داشته باشید، نمی‌توانید از حالا در این باره صحبت کنید. همه ما موظف هستیم وظایف خودمان را به درستی انجام بدهیم و در نهایت اگر همه چیز خوب پیش برود، موفقیت که همان قهرمانی است، پیش می‌آید.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.