اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
91127
1401/03/28 11:20

از افشای رقم قرارداد یحیی تا اعلام خبر مربیگری سیدجلال

مهم‌ترین بخش اظهارات مدیرعامل پرسپولیس صحبت درباره رقم قرارداد یحیی گل محمدی بود. وی در پاسخ به سوال مجری که آیا صحت دارد رقم قرارداد سرمربی قرمزها برای دو فصل پیش‌رو 40میلیارد تومان است و به همین دلیل ماندگارشده تاکید کرد ماندن گل‌محمدی ربطی به قراردادش ندارد اما عدد قرارداد او نزدیک به این عدد است.

به گزارش اصلاحات پرس، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دیروز با حضور در یک برنامه تلویزیونی نکات مختلفی را مطرح و درباره برخی مسائل توضیحاتی ارائه کرد که فضای خبری را سمت اخبار پرسپولیس سوق داد. شاید مهم‌ترین بخش اظهارات مدیرعامل پرسپولیس صحبت درباره رقم قرارداد یحیی گل‌محمدی بود. وی در پاسخ به سوال مجری که آیا صحت دارد رقم قرارداد سرمربی قرمزها برای دو فصل پیش‌رو 40میلیارد تومان است و به همین دلیل ماندگارشده تاکید کرد ماندن گل‌محمدی ربطی به قراردادش ندارد اما عدد قرارداد او نزدیک به این عدد است. بعد از انتشار این خبر جنجال بزرگی در فضای مجازی بابت رقم نسبتا سنگین قرارداد یحیی به‌راه افتاد و قرمزها هم با انتشار یک بیانیه اعلام کردند منظور مدیرعامل باشگاه قرارداد سه‌ساله بوده و این عدد برای دوسال نیست! با این حال

پیگیری‌های«فرهیختگان» نشان می‌دهد گل‌محمدی به‌شدت از این صحبت‌ها و افشای رقم قراردادش شاکی است و به نزدیکانش اعلام کرده برای بار چندم است که مدیران وقت باشگاه چنین کاری انجام می‌دهند و نمی‌داند چرا این اتفاقات رخ می‌دهد و آیا سهوی است یا پشت‌پرده‌ای دارد.

ازسوی دیگر درویش در بخشی از صحبت‌هایش اعلام کرد سیدجلال حسینی در پرسپولیس ماندنی است اما از فصل آینده در کادرفنی حضور خواهد داشت آن‌هم درحالی که اخیرا حسینی تاکید کرده بود قصد خداحافظی از فوتبال را ندارد. پیگیری‌های «فرهیختگان» در این خصوص هم نشان می‌دهد حسینی هم از درویش بابت اعلام خبر خداحافظی‌اش از فوتبال ناراحت شده؛ چراکه ظاهرا وی قصد نداشته در مقطع فعلی این خبر رسانه‌ای شود.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.