اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
92167
1401/03/30 09:45

قتل زن جوان در خانه اجاره ای

تحقیقات برای رازگشایی از قتل زن جوان که در خانه اجاره‌ای به قتل رسیده بود، به دستور بازپرس جنایی آغاز شد.

به گزارش اصلاحات پرس، ساعت 2 بعدازظهر 28 خرداد مرد میانسالی با مأموران کلانتری 106 نامجو تماس گرفت و گفت: خانه مبله‌ام را برای 24 ساعت به مرد جوانی اجاره دادم. ساعت 8 صبح بود که مرد جوان با من تماس گرفت و گفت ساعت 12 و نیم خانه را تخلیه می‌کند و برای گرفتن کلید به آنجا بروم.

اما هر چه زنگ خانه را می‌‌زنم، کسی در را باز نمی‌کند.به دنبال این تماس مأموران کلانتری راهی محل شده و پس از هماهنگی‌های لازم با بازپرس محمدتقی شعبانی، وارد خانه شدند. به محض ورود آنها داخل اتاق خواب با جسد زنی 35 ساله مواجه شدند اما از مرد جوانی که خانه را اجاره کرده بود، خبری نبود.

با کشف جسد، بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شدند.

بر اساس گزارش روزنامه ایران، در معاینات اولیه مشخص شد که زن جوان با ضربه چاقو به قتل رسیده و از زمان مرگ حدود 10 ساعت می‌‌گذرد. در ادامه هویت زن جوان به دست آمد و مشخص شد، او و مردی که خانه را برای 24 ساعت اجاره کرده، ساکن تهران نیستند.به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای شناسایی عامل جنایت و انگیزه قتل ادامه دارد.
 

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.