اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
92299
1401/04/04 19:12

حمله پولادگر به دبیر؛ او همه جا لابی می‌کند

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: دولت به هر نحوی که شده به کشتی کمک کرده و انصاف نیست اینطور صحبت کنند.

به گزارش اصلاحات پرس، محمد پولادگر پس از ترک مجمع فدراسیون کشتی اظهار داشت: ما 48 فدراسیون ورزشی داریم که هرکدام مشکلات و مخاطبین خود را دارند و من باید پاسخگوی همه آنها باشم. اینطور نیست که یک رشته‌ای بیاید و چنین شرایطی ایجاد کند، رشته ای که مردم بیایند قضاوت کنند که چطور به آن کمک و از آن حمایت شده است. کشتی را دولت همه جوره و از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری کمک کرده و انصاف نیست که اینطور صحبت کنند.

وی در مورد اینکه بهتر نبود سعه صدر بیشتری در مجمع به خرج می‌دادید، گفت: من در مجمع فقط حرف های دبیر را گوش کردم، اما اجازه نداد من صحبت کنم و همه شاهد هستند.

معاون وزیر ورزش در مورد اینکه آیا بودجه کشتی صفر شده است، یا خیر، گفت، خیر، چرا این حرف را می‌زنید.

وی در مورد اینکه پس آن 4 میلیارد از کجا آمده است، عنوان کرد: ما یک تفاهم نامه‌ای داشتیم که او (دبیر) حتی امضا هم نکرده است. بودجه کشتی 70 میلیارد تومان است و تا زمان محقق شدن آن کم و زیاد شود هزار اتفاق دیگر ممکن است بیفتد. لابی گری دبیر بسیار عالی است، از نماینده مجلس و برنامه بودجه لابی می‌کند.

پولادگر در خصوص اینکه 70 میلیارد از سمت مجلس بوده است، گفت: فرقی نمی‌کند، همه اینها بودجه کشور است و چه فرقی می‌کند که مجلس بگوید یا ما.

وی در خصوص اینکه آنها معتقدند 30 میلیارد بودجه کشتی را بین دیگر فدراسیون‌ها تقسیم کرده اید، گفت: بله همینطور است، اگر این نباشد بقیه فدراسیون‌ها چکار کنند. ما یک بودجه‌ای داریم باید بین 26 فدراسیون و سایر رشته های دیگر تقسیم کنیم و همه را ببینیم. آن چیزی که مجلس تقسیم کرده و مابقی کمتر از بقیه است. ما به اندازه بودجه سال قبل هم نمی‌توانیم به فدراسیون‌ها بدهیم. مجلس براساس کار کارشناسی خودش بودجه‌ای را داده اما ما در مورد آن هم صحبت نمی‌کنیم چون چطور می‌شود تیراندازی که طلای المپیک گرفته بودجه صفر در نظر گرفته و اصلا آن را ندیده‌اند.

بر اساس گزارش خبرآنلاین، معاون وزیر ورزش گفت: اگر همین بودجه‌ای که مجلس در گرفته را جدا کنیم، بودجه فدراسیون ها با توجه به نرخ تورم و افزایش مسابقات کمتر از سال قبل است. بحث ما هم فقط کشتی نیست و الان مجلس برای فدراسیون تیراندازی با کمان 12 میلیارد تومان از تبصره ماده 4 در نظر گرفته است. برای زورخانه ای 18 ملیارد و برای تکواندو هم 20 میلیارد در نظر گرفته‌اند.

پولادگر در پاسخ خبرنگاری که پرسید اعزام های فدراسیون کشتی زیاد است، گفت: از کجا می‌دانید؟ چرا این حرف را می‌زنید؟ بله اگر من بخواهم خیلی شرایط خاصی در نظر بگیرم و پول داشته باشم می‌توانم برای تیم 10 نفره، 10 مربی هم اعزام کنم و هر ورزشکار را به یک مربی بسپارم که مراقب پایین آمدن وزنش باشد.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.