اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
92318
1401/04/05 10:28

گادوین منشا در راه پرسپولیسی شدن

مدیران پرسپولیس در ادامه تلاش نقل و انتقالاتی خود، اکنون پای مذاکره با گادوین منشا نشسته‌اند.

به گزارش اصلاحات پرس، مهاجم نیجریه‌ای اسبق پرسپولیس بار دیگر موردتوجه این باشگاه قرار گرفته و در آستانه بازگشت به جمع سرخپوشان قرار دارد.

منشا که بعد از درخشش در پیکان در شرایطی که با پیشنهادات خوبی مواجه شده بود، به عنوان یکی از خریدهای ویژه پرسپولیس معرفی شد، در آن فصل با زوج مهدی طارمی روزهای عجیب و البته پر حاشیه‌ای را دنبال کرد.

در نهایت اما منشا با گلزنی در دیدار حساس مقابل الدحیل به یکی از مهاجمان خاطره‌ساز پرسپولیس تبدیل شد.

مهاجم نیجریه‌ای خبرساز اما در اقدامی عجیب به عنوان باغی جدید فوتبال ایران، ترجیح داد راهی استقلال هم شود و تجربه حضور با پیراهن آبی را نیز دنبال کند. حضوری کوتاه مدت در استقلال و البته پرماجرا و با حواشی خاص خود.

بر اساس گزارش ورزش سه، منشا بعد از حضور در گل‌گهر سیرجان و مس رفسنجان، اکنون موردتوجه باشگاه پرسپولیس قرار گرفته و این باشگاه قصد دارد او را بار دیگر به این تیم بازگرداند. در این راستا مذاکراتی بین طرفین استارت خورده و اگر مشکل خاصی در مسیر توافقات شکل نگیرد، باید شاهد بازگشت دوباره منشا و پوشیدن پیراهن این تیم توسط او بود.

گادوین منشا اکنون در کشورش حضور دارد و مذاکراتی بین مدیربرنامه او و همچنین خودش صورت گرفته تا به زودی در بازگشت به تهران، قراردادش را با سرخپوشان به امضا برساند.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.