اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
92415
1401/04/08 11:35

بدنساز استقلال جدایی‌اش از این تیم را تایید کرد

مربی بدنساز استقلال با انتشار پیامی در فضای مجازی جدایی اش از این تیم را تایید کرد.

به گزارش اصلاحات پرس، استقلال فصل گذشته در حالی قهرمان لیگ برتر شد که بازیکنان این تیم از نظر بدنی شرایط خوبی داشتند و از معدود فصل‌هایی بود که در طول فصل هیچ بازیکنی آسیب جدی ندید و دوران طولانی مصدومیت را تجربه نکرد. در این بدنسازی خوب که از عوامل مهم قهرمانی بود نقش دکتر بهزاد نوشادی مربی بدنساز این تیم هم کاملاً مشخص بود.

پس از انتخاب ریکاردو ساپینتو مربی پرتغالی استقلال به جای فرهاد مجیدی، اخباری در خصوص احتمال جدایی این مربی باتجربه از کادر فنی استقلال به گوش می‌رسید که نوشادی با انتشار پیامی در فضای مجازی این موضوع را تایید کرد.

نوشادی با انتشار عکسی از خودش در کنار فرهاد مجیدی در تمرینات استقلال نوشت؛ «با شما آمده‌ام، بدون شما معنی ندارد. با آرزوی موفقیت و خوشحالی مردم با سرمربی جدید خارجی محترم و کادر بدنساز پرتغالی تیم مردمی و بزرگ کشور».

پیش از این گفته می‌شد یکی از مربیانی که ساپینتو درخواست اضافه شدن او را به کادر خود در استقلال کرده بود، مربی بدنسازی بود که از پرتغال می‌آید.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.