اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
92427
1401/04/09 10:29

جزئیات پیشنهاد تیم پرتغالی به مهدی عبدی

واقعیت این است که ‌مهدی الان در شمال است اما از یک باشگاه پرتغالی پیشنهاد دارد. چاوز به باشگاه پرسپولیس پیشنهاد داده عبدی را این فصل به‌عنوان بازیکن قرضی به خدمت بگیرد و در فصل بعد قرارداد قطعی با او امضا کند و مبلغ 500هزار یورو هم برای رضایتنامه قطعی پرداخت می‌کنند اما هنوز جوابی به این درخواست ندادیم.

به گزارش اصلاحات پرس، روز گذشته خبری منتشر شد با این عنوان که مهدی عبدی، مهاجم جوان پرسپولیس به چاوز پرتغال پیوسته است. خبری که ابتدا در برخی رسانه‌ها منتشر شد و سپس در فضای مجازی دست‌به‌دست چرخید. اما با پیگیری‌هایی که انجام داده‌ایم مشخص شد هنوز قراردادی بین عبدی و باشگاه پرتغالی امضا نشده است‌. مدیربرنامه‌های عبدی در گفت‌وگو با «فرهیختگان» درخصوص ترانسفر او گفت: «واقعیت این است که ‌مهدی الان در شمال است اما از یک باشگاه پرتغالی پیشنهاد دارد.

چاوز به باشگاه پرسپولیس پیشنهاد داده عبدی را این فصل به‌عنوان بازیکن قرضی به خدمت بگیرد و در فصل بعد قرارداد قطعی با او امضا کند و مبلغ 500هزار یورو هم برای رضایتنامه قطعی پرداخت می‌کنند اما هنوز جوابی به این درخواست ندادیم.» در ادامه با یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس تماس گرفتیم تا از صحت‌وسقم این خبر مطلع شویم. مقام مسئول باشگاه خبر امضای قرارداد تیم پرتغالی با مهدی عبدی را تکذیب کرد و پیوستن این مهاجم به چاوز را یک خبر کذب خواند.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.