اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
92432
1401/04/09 13:59

ساپینتو یک حرفی زد که هواداران به وجد بیایند!

یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید آبی‌ها باید بازیکن "امتیازآور" جذب کنند.

به گزارش اصلاحات پرس، احمد منشی‌زاده، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره‌ شرایط این روزهای آبی‌پوشان پایتخت و انتخاب ریکاردو ساپینتو، سرمربی جدید آبی‌ها اظهارکرد: من اطلاعات خاصی از این مربی ندارم. الان وضعیت طوری است که استقلال ممکن است به مشکلات بربخورد.  پرسپولیس کاری کرده که در نقل و انتقالات روند بهتری داشته باشد و آمادگی بهتری رقم بزند اما در استقلال چنین روندی وجود ندارد. این مربی از بازیکنان استقلال و بازیکنان ایرانی اطلاعات چندانی ندارد و این مساله ممکن است در آینده استقلال را دچار مشکل کند.

او درباره ادعای ساپینتو مبنی بر کسب چهار جام با استقلال خاطرنشان کرد: اصلا چنین چیزی وجود نخواهد داشت. او فقط خواسته یک حرفی بزند تا هواداران استقلال به وجد بیایند. اصلا مشخص نیست که این مربی در چه سطحی است. اینجا ایران است و فوتبالش با کشورهای دیگر فرق می‌کند.

این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره نحوه عملکرد آبی‌ها در پنجره نقل و انتقالات خاطرنشان کرد: در حال حاضر شرایط برای استقلال سخت است. ساپینتو در حال حاضر شناختی از بازیکنان ندارد و باید مشورت جمعی برای آینده استقلال و بازیکنان فصل ‌آینده صورت بگیرد.

منشی‌زاده افزود: استقلال باید دنبال بازیکنانی باشد که در مسابقات کارآمد و امتیازآور باشند. استقلال دیر می‌جنبد و چشم را ببندیم و باز کنیم، نقل و انتقالات تمام شده است. الان استقلال پول دارد و باید هرچه سریع‌تر در نقل و انتقالات کارهای لازم را انجام دهد.

بر اساس گزارش ایسنا، او درباره وضعیت وریا غفوری در استقلال تاکید کرد: وریا از نظر من بازیکن بدی نیست و این بستگی به باشگاه استقلال دارد که برای آینده این بازیکن چه تصمیمی خواهد گرفت. وریا بازیکنی است که می‌تواند روی پای خودش باشد. باید در هر پست، ۲ بازیکن تاثیرگذار باشند. در دفاع راست استقلال هم باید چنین مساله‌ای وجود داشته باشد و حردانی و غفوری از بازیکنان تاثیرگذار در این پست هستند. به نظر من باید قرارداد وریا غفوری تمدید شود.

منشی‌زاده درباره آینده آبی‌پوشان پایتخت و در پاسخ به این سوال که آیا آبی‌ها در فصل آینده می‌توانند باز هم مدعی عنوان قهرمانی لیگ برتر باشند؟ گفت: استقلال باید تیمش را باید خوب ببندد و نفرات مد نظر خود را جذب کند. فرهاد مجیدی از استقلال رفته و افراد باقی‌مانده کادر فنی قبلی استقلال باید مشورت‌های لازم را بدهند تا نفرات خوبی را در نقل و انتقالات به جمع تیم بیایند. شرایط برای استقلال سخت است و باید دید آینده این تیم چگونه رقم می‌خورد.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.