اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
92447
1401/04/11 10:43

مذاکره استقلال با سایپا برای حل مشکل جلالی

در نقل‌وانتقالات تابستانی فصل گذشته ابوالفضل جلالی با قراردادی دوساله و به‌صورت قرضی به عضویت تیم فوتبال استقلال درآمد که در آن زمان در تفاهمنامه‌ای بین این باشگاه و باشگاه سایپا مقرر شد برای پرداخت مبلغ این انتقال، استقلالی‌ها در دو قسط پول رضایتنامه جلالی را برای سایپا واریز کنند.

به گزارش اصلاحات پرس، در این بین قسط اول برای این انتقال پرداخت شد اما در ادامه در قرارداد فی‌مابین این‌طور ذکر شد که اگر استقلال این بازیکن را درصورت تایید کادرفنی به‌صورت قطعی خواست مبلغی را تا اول تیرماه به‌عنوان قسط دوم برای جلالی پرداخت کند.

بر همین اساس نیز باشگاه استقلال در اقدامی در همین جهت در دو تاریخ 28 و 30خرداد این پول (قسط دوم) را از طریق حواله بانکی پرداخت کرد اما 48ساعت بعد بانک به‌صورت مکتوب به هر دو باشگاه استقلال و سایپا اعلام کرد حساب مقصد مشکل دارد و حواله باشگاه استقلال به‌منظور قسط دوم رضایتنامه ابوالفضل جلالی برگشت خورد تا آبی‌ها با یک چالش جدی مواجه شوند و این شایعه مطرح شود که حالا جلالی بازیکن سایپاست.

بر همین اساس باشگاه استقلال اعلام آمادگی خود را برای مذاکره با مسئولان سایپا اعلام کرده تا هرچه سریع‌تر این مشکل حل‌وفصل شود، ضمن اینکه با توجه به اینکه پول استقلالی‌ها آماده است آنها در درخواستی جدید از مسئولان تیم نارنجی‌پوش تهرانی خواستند ضمن تشکیل یک جلسه برای رفع این مشکل، شماره‌حساب جدید خود را معرفی کنند.

در این بین استقلالی‌ها مدعی هستند با وجود نام‌های بانک به‌عنوان مستندات، مشکلی از این جهت آنها را تهدید نمی‌کند ضمن اینکه طبق شنیده‌های «فرهیختگان» روز گذشته یکی از معاونان باشگاه استقلال در تماس با همتایان خود در سایپا رایزنی‌ها را آغاز کرده تا این مشکل هرچه سریع‌تر حل‌وفصل شود که با این تفاسیر به‌نظر نمی‌رسد مشکلی درجهت ادامه همکاری جلالی و استقلال برای فصل آینده به‌وجود بیاید.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.