اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
92449
1401/04/11 12:19

پرسپولیس هم موافق قانون سقف قرارداد شد

غیر از 2 باشگاه استقلال و مس،ظاهرا بقیه تیم‌های لیگ برتری با قانون سقف قراردادها موافقت کرده‌اند.

به گزارش اصلاحات پرس، ظاهرا باشگاه پرسپولیس هم موافقت خودش با قانون سقف قرارداد که به صورت بسته پیشنهادی از سوی سازمان لیگ برتر ارائه شده بود را اعلام کرده است.

همین هفته قبل بود که حیدر بهاروند سرپرست سازمان لیگ از این بسته پیشنهادی حرف زد و اعلام کرد که اگر باشگاه های لیگ برتری موافق باشند راهکارهایی وجود دارد برای اینکه سقف قراردادها رعایت شود و باشگاه ها با بازیکنان خارج از این سقف قرارداد نبندند.

بر اساس گزارش خبرآنلاین، هوشنگ نصیرزاده سرپرست کمیته تدوین و تطبیق فدراسیون فوتبال با اشاره به این اتفاق گفته است:«14 باشگاه لیگ برتری موافقت خودشان را با این پیشنهاد اعلام کرده اند و فقط نامه موافقت دو باشگاه استقلال و مس به سازمان لیگ نرسیده است.»

نصیرزاده در حالی این حرف را می زند که با این حساب تیم هایی مثل پرسپولیس و سپاهان هم با این طرح موافق هستند.جالب تر اینکه پرسپولیس بیشتر خریدهای خودش را کرده است و احتمالا موافقت این باشگاه برای سال آینده باشد!

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.