اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
92480
1401/04/12 18:11

مقاومت پرسپولیس مقابل درخواست رضا اسدی

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس حاضر به افزایش بیش از حد قیمت هافبک این تیم برای تمدید قراردادش نشد.

به گزارش اصلاحات پرس، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با وجود جذب بازیکنانی همچون سروش رفیعی و سعید صادقی برای حضور در خط میانی پرسپولیس درخواست حفظ رضا اسدی را به رضا درویش داد تا مدیر عامل باشگاه برای تمدید قرارداد این بازیکن دوباره وارد مذاکره شود.

اسدی که فصل گذشته به عنوان گران‌ترین خرید پرسپولیس به این تیم آمد عملکرد پر فراز و نشیبی را داشت. او با وجود شایعه داشتن پیشنهاد از بوریرام یونایتد تایلند، همچنان لژیونر نشده است تا پیشنهاد باشگاه‌های داخلی را بررسی کند.

مدیر برنامه‌ اسدی برای ماندن این بازیکن پیشنهاد ۱۰ میلیارد تومانی به پرسپولیس داده بود اما درویش زیر بار این مبلغ نرفت و آن را حق بازیکنانی دانست که پیراهن تیم ملی ایران را در یک سال گذشته بر تن داشته‌اند.

بر اساس گزارش مهر، اصرار سرمربی پرسپولیس باعث تکرار درخواست مذاکره از سوی درویش شد اما اسدی بار دیگر شرایط مالی خود را بدون تغییر تکرار کرد تا باشگاه پرسپولیس نیز نسبت به این مبلغ قرارداد این بازیکن مقاومت کند.

باید دید اسدی پیشنهاد ۸ میلیارد تومانی باشگاه را با داشتن بندهای مالی در قرارداد خواهد پذیرفت یا اینکه اصرار او به دریافت ۱۰ میلیارد تومان باعث جدایی‌اش از این تیم خواهد شد.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.