اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
92640
1401/04/22 09:45

قتل زن جوان در حمام

کارشناسان پزشکی قانونی راز قتل زن جوان در حمام خانه‌اش را فاش کردند.

به گزارش اصلاحات پرس، چند روز قبل، مرد جوانی در تماس با پلیس از مرگ همسرش در حمام خبر داد و گفت: نیم ساعتی از رفتن همسرم به حمام گذشته بود که دختر کوچک‌مان شروع به گریه و بی‌قراری کرد، همسرم را صدا کردم که زودتر بیرون بیاید اما جوابی نداد نگران شدم و وقتی در حمام را باز کردم با جسد همسرم رو به رو شدم.باتوجه به مرگ مشکوک زن 22 ساله، مأموران کلانتری 161 ابوذر موضوع را به بازپرس محمد تقی شعبانی اعلام کردند. در تحقیقات اولیه، بازپرس جنایی دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی برای معاینه جسد را صادر کرد.

قتل زن جوان

بر اساس گزارش روزنامه ایران، متخصصان پزشکی قانونی پس از انجام کالبدشکافی و آزمایشات، اعلام کردند روی گردن جسد، آثار کبودی و خون مردگی‌های پراکنده زیر پوست مشاهده شده است که وجود خون مردگی و کبودی حکایت از قتل بر اثر خفگی داشت.با اعلام نظریه پزشکی قانونی درخصوص قتل، حدود 24 ساعت پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی، بازپرس شعبه دهم دادسرای جنایی و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت راهی خانه زن جوان شدند.

در بررسی‌ها، تیم جنایی به همسر مقتول مشکوک شده اما مرد جوان مدعی شد: چند سال قبل ازدواج کردیم و حاصل این ازدواج دختری یک‌ساله است. با همسرم مشکلی نداشتم و رابطه خوبی باهم داشتیم. روزی که این اتفاق افتاد مادرم، خواهرم و دامادمان نیز خانه بودند.بدین ترتیب بازپرس جنایی دستور بازداشت مرد جوان و تحقیقات از افرادی که مرد جوان مدعی بود در زمان حادثه در محل حضور داشتند را صادر کرد.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.