اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
92695
1401/04/26 10:14

آزار و قتل کودک 6 ساله به دست پدرش

مرد جوان با گذشت 20 روز از مرگ مرموز پسر 6 ساله‌اش پس از اعتراف به کتک زدن وی از سوی بازپرس جنایی بازداشت شد.

به گزارش اصلاحت پرس، همزمان با اعلام خبر مرگ پسر 6 ساله‌ای در یکی از بیمارستان‌های تهران بازپرس محمد وهابی دستور تحقیقات در این باره را صادر کرد و در بررسی‌ها مشخص شد پسرک 20 روز قبل توسط پدر و نامادری‌اش به بیمارستان منتقل شده اما در نهایت کودک فوت کرد.در تحقیقات مادر کودک مدعی شد که شوهر سابقش فرزندش را چندین بار کتک زده و حتی به خاطر این کودک آزاری مدتی قبل از او شکایت کرده است.از سویی پرسنل بیمارستان اعلام کردند که مرد جوان اظهار داشته که احتمالاً کودک قرص برنج خورده است. اما باتوجه به آثار سوختگی روی ران و دست کودک و مرگ مشکوک او، نامادری و پدر کودک بازداشت شدند.در تحقیقات صورت گرفته نامادری پسرک گفت: سه سال قبل با همسر دومم ازدواج کردم. من از شوهر اولم صاحب فرزند بودم و بچه‌ها با خودم زندگی می‌کردند و پسر همسرم نیز با ما زندگی می‌کرد. با پسر خوانده‌ام رابطه خوبی داشتم و حتی با مادر او نیز در تماس بودم.

او ادامه داد: سه روز قبل از حادثه پسر خوانده‌ام در حیاط در حال دوچرخه سواری بود که دوچرخه روی او افتاد و بعد از سه روز حالش بد شد و او را به بیمارستان منتقل کردیم. سوختگی پشت دستش به‌دلیل برخورد با سماور بود. پسر خوانده‌ام شیطنت زیادی داشت و به همین دلیل گاهی اوقات شوهرم او را تنبیه می‌کرد اما تنبیه‌های او مرگبار نبود.در ادامه تیم تحقیق به سراغ پدر او رفتند وی گفت: من بچه را نکشته‌ام اما وقتی اذیت می‌کرد او را کتک می‌زدم. او مدام لجبازی می‌کرد و روز حادثه نیز خانه را کثیف کرده بود من چند ضربه به دستش زدم و قاشق را داغ کرده و پشت دستش زدم. در رابطه با قرص برنج هم چون بچه خیلی شیطنت می‌کرد احتمال دادم که قرص برنج خورده است.

بر اساس گزارش روزنامه ایران، به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران نامادری آزاد شده اما پدر کودک در بازداشت به سر می‌برد و جسد برای مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شده است.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.