اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
92868
1401/05/08 10:02

فاش راز قتل مرد میانسال

لکه‌های خون روی فرش و تحقیقات پلیسی راز قتل مرد میانسال را که جسدش در صندوق عقب خودرواش پیدا شده بود پس از 8 ساعت فاش کرد.

به گزارش اصلاحات پرس، ساعت 6 بعد از ظهر سه‌شنبه 4 مرداد، به‌دنبال گزارش رها شدن یک خودروی ال 90 در یکی از خیابان‌های محدوده نبرد، مأموران کلانتری 132 وارد عمل شدند. بررسی‌ها نشان می‌داد درهای خودرو باز بوده و داخل صندوق عقب، جسد مردی 55 ساله قرار داشت. بررسی‌های اولیه متخصصان پزشکی قانونی زمان مرگ را حدود 4 ساعت قبل از کشف جسد و علت اولیه مرگ را ضربه چاقو اعلام کردند. با استعلام شماره پلاک خودرو، هویت صاحب آن مشخص شد. در تحقیق از خانواده مقتول مشخص شد او صبح خانه را ترک کرده تا به محل کارش که یکی از ادارات دولتی بود برود و بعد از آن دیگر خبری از او نداشته‌اند. مأموران به بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل سرقت پرداختند. در بازبینی دوربین‌ها تصویر دو مرد که یکی از آنها جوان و دیگری میانسال بود به‌دست آمد. با شناسایی هویت پسر جوان پس از هماهنگی‌های قضایی با بازپرس دادسرای امور جنایی تهران، کارآگاهان راهی خانه پسر 19 ساله شده و تنها 8 ساعت پس از کشف جسد او را بازداشت کردند. 

سرنخی از جنایت

پسر جوان در تحقیقات اولیه منکر قتل شد اما زمانی که کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت وارد خانه او در جنوب تهران شدند در بازرسی از خانه متوجه لکه‌های خون روی فرش شدند که به تازگی شسته شده بود. بلافاصله از لکه‌های شسته شده نمونه‌برداری شد و در آزمایشات صورت گرفته از سوی متخصصان تشخیص هویت و تطبیق با دی‌ان‌ای مقتول، مشخص شد که لکه‌های خون متعلق به مقتول است.

اعتراف به جنایت

بر اساس گزارش روزنامه ایران، پسر جوان که چاره‌ای جر بیان حقیقت نداشت گفت: مقتول دوست پدرم بود مدتی قبل از او درخواست دو میلیون تومان پول به عنوان قرض کردم. او هم این مبلغ را به من داد. بعد از مدتی او بدهی‌اش را خواست اما من قادر به پرداخت آن نبودم. روز حادثه او را به خانه‌مان دعوت کردم تا در این مورد با او صحبت کنم. ساعت دو بعد از ظهربود که وی وارد خانه‌مان شد و سر همین موضوع باهم جر و بحث کردیم ناگهان من عصبانی شدم و یک ضربه چاقو به او زدم. او خونین روی زمین افتاد و تازه متوجه شدم چه اشتباهی کرده‌ام. همزمان پدرم رسید و با دیدن جسد خونین او، کمک کرد تا جنازه را داخل صندوق عقب خودروی مقتول گذاشته و در حوالی نبرد رها کنیم. با اعتراف پسر جوان به قتل، پدر وی نیز بازداشت شد و در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار داده شدند و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.
 

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.