اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
92879
1401/05/08 10:34

انتقاد تند عضو شورای شهر تهران از شهرداری

ناصر امانی عضو شورای شهر تهران در پاسخ به حملات مدیران شهرداری و روزنامه این دستگاه به او کرده اند، در روزنامه همشهری نوشت:چند متر ملک در بازار بورس به فروش رسانده‌اید؟ شهردار تهران در جلسه علنی شورای شهر در بهمن‌ماه گذشته قول فروش ملک را از طریق بورس دادند اما معاون مالی و اقتصادی ایشان در اردیبهشت امسال در همان جلسه از موانع و مشکلات فروش ملک در بازار بورس گفتند و گفتند که موفق نبوده‌ایم.

به گزارش اصلاحات پرس، آیا واقعا مدیریت شهری طی 10‌ماه گذشته از نقطه مبارزه با فساد عبور کرده است؟ این 40درصد هزینه صرفه‌جویی که از آن سخن گفته‌اند کجاست؟ تا امروز که شهرداری هر چه درآمد داشته صرف هزینه‌جاری خود کرده است! اگر این 40درصد را به پروژه‌های عمرانی خود اختصاص می‌داد اینک مناطق 22گانه شهرداری له‌له دریافت یک‌میلیارد تومان پول نقد نبودند.

شبکه توزیع کالاهای اساسی وعده‌ای‌ است که به مردم داده‌اید ولی چند درصد اجرایی شده است؟تجمیع حساب‌های سازمان‌ها و شرکت‌های شهرداری و گرفتن استقلال مالی آنها عملا هیأت‌مدیره و ارکان آنها را منفعل و بی‌خاصیت کرده است.

به‌عنوان نماینده مردم توصیه می‌کنم با مردم صادقانه سخن بگوییم و به عقل و فهم آنان احترام بگذاریم. اگر نماینده آنها از موضوعی اظهار نارضایتی کرد به جای ساکت‌کردن و توهین به او سعی بر اقناع و پاسخگویی اصولی و منطقی داشته باشیم.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.