اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
92944
1401/05/12 10:16

اسید پاشی پسر معتاد روی پدر و مادرش

پسر معتاد به شیشه که در اقدامی هولناک روی پدر و مادرش اسید پاشیده بود از سوی پلیس دستگیر شد.

به گزارش اصلاحات پرس، ساعت 00:45 بامداد سه‌شنبه یازدهم مرداد، خبر اسید‌پاشی به یک زن و مرد سالخورده‌ در خانه‌ای حوالی خیابان شهید رجایی تهران به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیمی از مأموران کلانتری 160 خزانه راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند؛ مأموران کلانتری به محض حضور در خانه، با زن و مرد سالخورده‌ای مواجه شدند که از ناحیه صورت، شکم، دست و پا هدف اسیدپاشی قرار گرفته بودند.قربانیان مدعی شدند پسرشان روی آنها اسید ریخته است.

امدادگران اورژانس این زوج سالخورده را برای سیر مراحل درمانی به بیمارستان شهدای یافت‌آباد منتقل کردند و از سوی دیگر مأموران کلانتری با دستور بازپرس حمیدرضا رستمی؛ از شعبه یازدهم دادسرای امور جرایم جنایی ردیابی‌ها برای دستگیری پسر جوان را آغاز کردند و با شروع تحقیقات متهم را در پارک شهید رجایی شناسایی و پس از دقایقی تعقیب و مراقبت وی را در یک عملیات غافلگیرانه روی نیمکت پارک دستگیر کردند.

پس از انتقال متهم به شعبه یازدهم دادسرای امور جرایم جنایی وی اعتراف کرد که پس از مصرف شیشه با پدر و مادر خود در خانه درگیر شده و با توجه به توهمی که داشته اقدام به اسیدپاشی کرده است.

بر اساس گزارش روزنامه ایران، حال پدر متهم وخیم گزارش شده است.
 

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.