اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
92969
1401/05/13 10:59

اتهام روزنامه دولت به نهاد های نظارتی

روز گذشته یک کانال تلگرامی منسوب به جریان خاص سیاسی، با انتشار فیلمی تقطیع شده از گفت‌وگوی استاندار تهران و یکی از اعضای شورای روستای وسکاره رودهن، مدعی شد که محسن منصوری با مردم سیلزده برخورد زشتی داشته است؛ این ویدیو کمتر از دو دقیقه بعد در کانال‌های مشابهی به صورت گسترده با تیترهای مشترک منتشر شد که حاکی از برنامه‌ریزی برای تخریب استاندار تهران است.

به گزارش اصلاحات پرس و به نقل از روزنامه ایران، همچنین، عصر دیروز نیز همین کانال‌ها با انتشار تصویری از سرم زدن منصوری در مناطق سیلزده، مدعی شوآف خبری از سوی منصوری شدند. این در حالی است که تصویر سرم زدن منصوری تنها از سوی یک نیروی امدادی در صفحه شخصی‌اش منتشر شده بود و این رسانه‌ها با انتشار اسکرین شات از صفحه نیروی امدادگر، مدعی کار نمایشی از سوی استاندار تهران شدند!

اما ماجرای تخریب استاندار تهران ریشه در کجا دارد؟ چند روز پیش، منصوری که به مرد نفر اول مدیریت بحران در استان خود تبدیل شده و حتی به گواه همکارانش پس از گذشت حدود یک هفته از آغاز بحران ناشی از سیل در مناطق مختلف تهران، به خانه خود نرفته است، در صفحه توئیتر خود از «قهرمان‌بازی» عده‌ای در برخی دستگاه‌های نظارتی پیش از پایان بحران گلایه کرده و نوشت: «دو روز گذشته، وسط معرکه و بحران، چند مجموعه نظارتی، تعدادی از مدیران استان را دعوت (بخوانید احضار) کرده‌اند و دنبال مقصر می‌گردند. مرحبا به این زمان شناسی! بگذارید این چند روز کارمان را بکنیم. وقت برای قهرمان بازی زیاد است.»

احتمالاً همین توئیت به مذاق برخی از این افراد خوش نیامده و حالا سعی کردند با پول‌پاشی اقدام به تخریب منصوری کنند؛ مسأله‌ای که اوج بی‌انصافی و منفعت‌طلبی را در اثنای بحران ملی نشان می‌دهد.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.