اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
93027
1401/05/20 10:23

قتل مرد جوان در خیابان

عاملان قتل مرد جوان در خیابان هپکوی اراک با ردیابی‌های یک ماهه پلیس و عملیاتی گسترده در مشهد دستگیر شدند.

به گزارش اصلاحات پرس، ساعت 22  چهارشنبه 15 تیر  در خیابان هپکو منطقه بلوار قدس شهرستان اراک  یک دستگاه موتورسیکلت با تهدید اسلحه راه یک خودرو پژو 206 را سد کرد و پس از تیراندازی به سمت سرنشینان خودرو راننده به قتل رسید و یکی از سرنشینان مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

سرهنگ محمود خلجی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی درخصوص این حادثه گفت: در پی تیراندازی راکب یک دستگاه موتورسیکلت به سمت سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو 206 و قتل راننده  اقدامات اطلاعاتی و بررسی ویژه، برای دستگیری متهمان آغاز شد.

بر اساس گزارش روزنامه ایران، بهنام نظری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی درخصوص شناسایی و دستگیری عاملان این جنایت در اراک اظهار داشت: قاتلان فراری خیابان هپکوی اراک روز عاشورا در یک عملیات غافلگیرانه در مشهد دستگیر شدند. با تحقیقات صورت گرفته دو نفر قاتل با هویت‌های «محمد» و «مهدی» شناسایی و پس از انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی مشخص شد  در مشهد به سر می‌‌برند.

بنابراین با اخذ نیابت قضایی، تیمی از مأموران پلیس آگاهی برای دستگیری اعزام و پس از 48 ساعت کار شبانه روزی  در تاریخ 17 مردادماه مصادف با روز عاشورا و با وجود مأموریت انتظامی برقراری امنیت عزاداران حسینی در استان، تیمی از کارآگاهان مجرب پلیس آگاهی به استان خراسان رضوی اعزام و متهمین در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند. تحقیقات برای مشخص شدن انگیزه متهمان از این جنایت ادامه دارد.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.