اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
93037
1401/05/20 11:04

درویش به ایجنت‌ها کولی نمی‌دهد!

ظهر دیروز تعدادی از هواداران پرسپولیس با حضور مقابل ساختمان این باشگاه نسبت به عدم جذب مهاجم معترض شدند.

به گزارش اصلاحات پرس، هواداران پرسپولیس با اعتراض به مدیران این باشگاه حمایت خود را از یحیی اعلام کردند اما پس از دقایقی ضیا عربشاهی یکی از پیشکسوتان دهه60 پرسپولیس با حضور در جمع هواداران از آنها خواست به تجمع پایان دهند‌ و به خانه‌هایشان بازگردند. عربشاهی با تکذیب خبر درگیری‌اش با هواداران پرسپولیس به «فرهیختگان» گفت: «هیچ درگیری‌ای در کار نبود، ۲۰ تا ۲۵نفر مقابل باشگاه بودند که از این تعداد ۷ یا ۸ نفرشان از ادمین‌های یحیی بودند! چند نفر از هواداران واقعی را به داخل باشگاه بردم و به آنها توضیح دادم و قانع شدند.»

عربشاهی در ادامه افزود: «درویش در باشگاه نبود و من برای سومین‌بار بود به محل باشگاه می‌رفتم و جای سوال است چطور می‌شود قیمت یک مهاجم‌ از 200 یا 300هزاردلار در یک‌هفته می‌شود دو تا سه‌میلیون دلار؟ درویش مدیر فوتبالی است و به ایجنت‌ها کولی نمی‌دهد! از آن گذشته مگر یحیی پارسال ۸بازیکن جذب نکرد؟ فقط به دوتای آنها بازی داد و برای این فصل هم عبدی و پاکدل و تمیروف در خط‌حمله حضور دارند.» این پیشکسوت در پایان با ابراز تاسف نسبت به وضعیت فعلی فوتبال اضافه کرد: «متاسفانه یکی از کاندیداهای دبیرکلی به‌طور علنی می‌گوید وکیل در فوتبال می‌تواند ایجنت هم باشد، همین صحبت‌ها دلالی را زیاد می‌کند و فوتبال ما را به نابودی می‌کشاند‌.»

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.