اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
93068
1401/05/24 10:31

قتل کارگر ساختمانی با بیل

کارگر ساختمانی که در یک درگیری خونین با ضربات بیل همکارش را مجروح کرده بود پس از مرگ وی در بیمارستان به اتهام قتل بازداشت شد.

به گزارش اصلاحات پرس، پانزدهم اردیبهشت امسال  خبر درگیری خونین بین  دو کارگر  در یک ساختمان نیمه‌کاره در رودهن به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

با اعلام این خبر تیمی از مأموران پلیس راهی محل موردنظر شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند، اما در ادامه مشخص شد یکی از کارگرها از ناحیه سر هدف ضربات بیل قرار گرفته و بشدت مجروح شده و متهم نیز قبل از حضور پلیس فرار کرده است.

بنابراین مرد مجروح با کمک امدادگران اورژانس که همزمان با تیم پلیس در محل حادثه حاضر شده بودند به بیمارستان منتقل شد.

پس از این درگیری هولناک، تیمی از مأموران پلیس وارد عمل شدند و مرد جوانی را که متواری شده بود شناسایی و او را به اتهام ضرب و جرح دستگیر و برای سیرمراحل قانونی به دادسرای ناحیه 4 تهران منتقل کردند، اما از سوی دیگر اقدامات درمانی فایده‌ای نداشت و مرد مجروح  به دلیل شدت جراحات وارده، پس از گذشت 5 هفته روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.

بر اساس گزارش روزنامه ایران، بدین ترتیب با مرگ این کارگر رسیدگی به این پرونده قتل در دستور کار محمد وهابی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جرایم‌ جنایی و تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

بررسی‌ها ادامه داشت تا اینکه ظهر یکشنبه 23 مردادماه، متهم برای تحقیقات به شعبه دوم دادسرای امورجرایم جنایی منتقل شد و به قتل مرد جوان با ضربات مهلک بیل در محله رودهن اعتراف کرد.
 تحقیقات در خصوص این پرونده از سوی  بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جرایم‌ جنایی ادامه دارد و متهم در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفته است.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.