اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
93082
1401/05/24 11:31

ساپینتو باید لیست خروج بدهد؟

با قوت گرفتن احتمال بازگشت یک مدافع به استقلال، ممکن است سرمربی این تیم ناچار به ارائه یک لیست خروج شود.

به گزارش اصلاحات پرس، سیاوش یزدانی مدافع تیم استقلال که قبل از جدایی اجباری از این تیم بهترین عملکرد و بیشترین دقایق بازی را داشت و پس از جدایی هنوز نتوانسته حتی برای یک دقیقه به صورت رسمی فوتبال بازی کند، در آستانه بازگشت به جمع آبی پوشان قرار دارد. حال گفته می‌شود این بازیکن موفق به اخذ معافیت خود شده و در آستانه بازگشت به استقلال قرار دارد و این در حالی است که لیست بزرگسالان این تیم جای خالی ندارد.

در صورتی که بازگشت یزدانی به جمع آبی پوشان قطعی شود، سرمربی پرتغالی این تیم با یک دردسر تازه اما نسبتاً شیرین مواجه است و باید به منظور بالانس کردن تیمش از خیر یکی دو بازیکن گذشته تا جای خالی در لیست بزرگسالان این تیم باز شود.

بر اساس گزارش مهر، پیش از این هم مهدی قایدی یکی دیگر از ستاره‌های این تیم پس از یک فصل دوری و حضور در لیگ امارات به استقلال بازگشته بود تا رفته رفته جمع استقلالی‌ها سابق بار دیگر در این تیم جمع شود.

در صورتی که ساپینتو ناچار به کشیدن قلم قرمز روی نام بازیکنان این تیم تا در لیست بزرگسالان جای خالی ایجاد شود، ممکن است یک یا دو مهاجم آبی‌ها در خطر خط خوردن قرار بگیرند.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.